Zavrieť

Porady

Susedia majú stavbu bez povolenia a majú k nám vdo dvora veľa okien a dvere

mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

Prosím vie nám niekto pomôcť?zhruba pred troma -štyrma rokmi začali nám naprič stavať dom postavili ho za dva-tri týždne po strechu,aby sme nemohli nič robiť.ešte sa nám vismiali že si už nepomôžeme.v tedy som pracovala od rána do noci denne aj manžel a tak sme nemali čas isť naúrad.teraz ked zistili že ich ideme udať-bohužiaľ dobrá duša im to povedala tak dali dodatočne žiadosť o povolenie.Sú veľmi hlučný štyri roky nám robili zo života peklo,ani policia nam nepomohla.nevedel by niekto poradiť,pomôcť či by sa ich dalo donútiť prerobiť tie okná?Nakoľko ich majú do nášho dvora neúrekom.Máme chorého syna púšťali na plno decibeli aj do druhej rána denne,búchali nám na steny cez den v noci ked malý spal na okná,zvonili a utiekli...štyri roky sme im to trpeli až jeden známi policajt nám poradil aby sme robili to čo oni,tak sme tento rok začali,no viem že ked im prejde tá stavba na čierno,tak zasa začnú,oni nepoznaju hranice,vybil nám okno to sme ho našťastie pristihli a tak ho musel zaplatiť,ale idú aj cez mrtvoli.Prosím povedzte nám niekto e môžeme ich donútiť prerobiť oná,alebo niečo podobné,Ďakujem
Naposledy upravil mtvm : 26.08.10 at 07:52
Usporiadat
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Mas odvahu napisat svoje meno a telefonne cislo a priznat sa ze robis zle susedovi...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

Hľadám pomoc,nie kritiku,kto kritizuje nich,nik mi nepomohol štyri roky,ani policajti,nik.Syn mal tri roky záchvaty,stále nemocnice,deti nemohli spať...tak prečo sa niekto čuduje,ked som dostala radu tak som ju použila,mám aj záznami doklad o tom ako nám opierali vežu fakt dosť veľkú o stenu,toto vás netrápi?Hľadám pomoc a nie kritika,
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

Hľadám pomoc,nie kritiku,kto kritizuje nich,nik mi nepomohol štyri roky,ani policajti,nik.Syn mal tri roky záchvaty,stále nemocnice,deti nemohli spať...tak prečo sa niekto čuduje,ked som dostala radu tak som ju použila,mám aj záznami doklad o tom ako nám opierali vežu fakt dosť veľkú o stenu,toto vás netrápi?Hľadám pomoc a nie kritika.Oni začali,keby som sa nebránila tak by stále robili aj do 2 v noci oni ako do teraz,boli by ste ochotný toto trpieť,pochybujem.ja sa iba bránim,ani im nerozbíjam okná,ani nehráme do noci iba do 20.00 ani nezvoníme,ani nič podobné.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

4roky Vam robili zle, zacali stavat bez povolenia, teraz ich idete "udat", robite im zle, ...
neviem kde pracujete, ale nechce sa mi verit, ze za 4roky nebol cas oznamit ciernu stavbu.
rada od policajta robit im zle, Chicago 50te roky

...ale, ked Vam naozaj robia zle a okna su blizsko hranice postavte im pekny plot z DTciek,
potom budu mat krasny vyhlad

hlavne to rieste ako ludia
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

štyri roky sme boli ticho snažili sme sa ako ľudia,ale nechcite takých susedov,oni sa nevdia chovať ako ľudia,navyše mala som problémy aj so synom ako ste si všimli,iné starosti a mysleli sme že prestanú no ked začali znovu tento rok tak asi by aj vám stačilo.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

urcite by sme si Vas nedovolili kritizovat, pripadne tvrdit ze nemate pravdu, ... to sa cez net ani neda.

chyba podla mna bola hned na zaciatku, hlupakom ked ukazete, date priestor na prezentovanie tazko ho vratit do normalu

urcite nie ako Vam radi kamarat, len ich drazdite k vacsej aktivite

riesit to cez policiu, mesto (obec) a k oknam pekny plot
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

ad 1 nevie čo je to za plot, Potom plot je ich a čo by mi pomohol ked oni aj do druhej rána robia dosť hluk,polícia s nimi kd nam rozbi okno sme dlho rozprávali,a povedali mi že si nepomôžem mali sme spísať zápisnicu,no pobvedali že iba ak dostanú pokutu ale aj tak si nepomôžeme.keby sa to dalo myslíte že by som to neriešila ľudsky?No smola,ako som povedala ak neprerobia okna aj ked sú daleko asi tak 15m od plotu stále vlastne nová časť domu cca 20m je samé okno a dverea hore na poschodí tiež.skúste si domyslieť akú ozvenu budeme mať ak začnú znovu,nohi mi v obyvačke skáču a tú mam cca 30 m od ich stavy,preto sme začali,inak sa už ndalo,iba jedno by som chcela vedieť či by sa dalo donutiť urad-teda nich aby prerobili okna na druhu stranu domu aspoň vačšinu alebo niečo.
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

mtvm Pozri príspevok
ad 1 nevie čo je to za plot, Potom plot je ich a čo by mi pomohol ked oni aj do druhej rána robia dosť hluk,polícia s nimi kd nam rozbi okno sme dlho rozprávali,a povedali mi že si nepomôžem mali sme spísať zápisnicu,no pobvedali že iba ak dostanú pokutu ale aj tak si nepomôžeme.keby sa to dalo myslíte že by som to neriešila ľudsky?No smola,ako som povedala ak neprerobia okna aj ked sú daleko asi tak 15m od plotu stále vlastne nová časť domu cca 20m je samé okno a dverea hore na poschodí tiež.skúste si domyslieť akú ozvenu budeme mať ak začnú znovu,nohi mi v obyvačke skáču a tú mam cca 30 m od ich stavy,preto sme začali,inak sa už ndalo,iba jedno by som chcela vedieť či by sa dalo donutiť urad-teda nich aby prerobili okna na druhu stranu domu aspoň vačšinu alebo niečo.

kolko maju tie okna vzdialene od vasho domu ... pokial je tam vzdialenost viac ako 7 metrov medzi domami tak si nepomozes... moze tam mat okna ake chce
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

20m? od Vas, to je viac ako sirka mojho pozemku, policajt ma robit svoju robotu a Vy musite pri kazdom naruseni ziadat spisanie zaznamu, nie radit ci sa to vyriesi alebo nie. za narusenie nocneho kludu nemoze ist do vazenia, ale za nezaplatene pokuty moze prist exekutor, ...

pomoc hladajte na mestkom urade ohladom stavby, rusenie nocneho kludu u policie, aj opakovane
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

Ďakujem to ste ma nepotešili,aj keby som ho v tedy hned stihla udať tak by som si nepomoha,nakoľko oni to postavali za dva týždne až po strechu,čiže okná tam boli rýchlo,a čo moje súkromie?mám sa odsťahovať?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mtvm Pozri príspevok
ad 1 nevie čo je to za plot, Potom plot je ich a čo by mi pomohol ked oni aj do druhej rána robia dosť hluk,polícia s nimi kd nam rozbi okno sme dlho rozprávali,a povedali mi že si nepomôžem mali sme spísať zápisnicu,no pobvedali že iba ak dostanú pokutu ale aj tak si nepomôžeme.keby sa to dalo myslíte že by som to neriešila ľudsky?No smola,ako som povedala ak neprerobia okna aj ked sú daleko asi tak 15m od plotu stále vlastne nová časť domu cca 20m je samé okno a dverea hore na poschodí tiež.skúste si domyslieť akú ozvenu budeme mať ak začnú znovu,nohi mi v obyvačke skáču a tú mam cca 30 m od ich stavy,preto sme začali,inak sa už ndalo,iba jedno by som chcela vedieť či by sa dalo donutiť urad-teda nich aby prerobili okna na druhu stranu domu aspoň vačšinu alebo niečo.
Ak si sused postavil čiernu stavbu, pochybujem, že bude dobrovoľne ochotný prerobiť okná...

pozri aj tu: http://www.porada.sk/t129441-ako-a-k...nu-stavbu.html
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

nie 20 m je široký dom a samé okno vzdialenosť je cca 10-15 m
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

[QUOTE=arizona;1489753]Ak si sused postavil čiernu stavbu, pochybujem, že bude dobrovoľne ochotný prerobiť okná...

pozri aj tu: ako-a-kto-ma-zastavit-ciernu-stavbu.

pozrela som no nemala som ako fotiť tie dva týždne ani by ma nemapadlo že tak rýchlo postavia stavbu a robitnéci na čierno kamoši,žaden dozor...bohužiaľ to nedokážem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mtvm Pozri príspevok
nie 20 m je široký dom a samé okno vzdialenosť je cca 10-15 m
A ako vám búchali na dom? Ved sú dosť daleko. Preskočili plot?
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

my máme jednu stranu domu pri nich a až potom plot oni pristavovali novú stavbu a rekonštruovali strechu,skrátka novú stavbu spojili zo starým domom.medzi starým domom a nami je cca 2 m a keď vám opre veľkú vežu o dom pustí do 2.00 na plné pecky a to do slova hudbu a stále trieska do plota-železného domu až sa to ozýva neviem kam
PS:ked tak nad tým rozmýšlam tak asi nová stavba bude cca okolo 7 m ospravedlňujem sa,ale až teraz som si uvedomila že ich brána je 2m široká
Naposledy upravil mtvm : 26.08.10 at 09:04
0 0
Zeck Zeck

Zeck je offline (nepripojený) Zeck

uz tu niekto pisal, postavit si plot vysoky 2 az 2,5m z betonovych tvarnic (DTciek), lahko sa znich muruje. plot bude branit aj hluku aj necakanym navstevam. nevadi ze oni tam maju plot, mozete 5cm od ich plota postavit svoj betonovy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..sa mi toto celé akosi nevidí...kto má stavbu na čierno,aj pristavovanie, musí si byť vedomý, že keď to praskne, pokuty sa nedoplatí, tak že by susedia takto naoko na seba upozorňovali hlukom 4 roky a nikto naokolo nič..iba ty sa sťažuješ?.. nikto okolo to nešiel bomznúť na obecný úrad, ani policajtom?..čudné..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/po-...u-policiu.html

Už aby to bolo!
0 0
mtvm mtvm

mtvm je offline (nepripojený) mtvm

je do sranda,nakoľko v predu je starý dom tak asi preto si to nik nevšimol a hluk ved ich druhy sused je stale preč.A náš druhý je icch kamarát,ktorí im sám pomáhal o pol noci-navrhol aby nám priložili mega vežu o stenu a pustili na plné decibeli,iba nedávno ked sme volali policajtov som mu pred policajtmi povedala že vieme ako on sám im navrhol to čo navrhol.Potvrdil slovami môže byť nepamätám si presne.Iný sú starší a je im to jedno lebo dnes sú ľudia zákerný a ako som napísala obaja sú ona je hlava on krk-skáče čo povie.Nikomu neželám susedov takýchto,aby vaše troj ročné dieťa nemohlo spať be hluku,kkriku,búchania odne v noci od 10,00 do 2,00 v noci a to ozaj denne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať