Zavrieť

Porady

Domaci navstevnici

Dobry den, chcela by som sa opytat ci nepoznate uvedene "zvieratko", ktore sa nam objavilo v kuchyni. Fotky najdete v prilohe. Vyzera to ako maly mravec, ma to vacsiu hlavu a potom telo zlozene len z takych "nitiek", z ktorych vyliezaju nohy. zatial sme ich doma nasli okolo 20 ale bojim sa co to je a co z toho vyrastie .
ospravedlnujem sa za kvalitu foto, ale je to take malicke ze sa to poriadne ani nedalo odfotit. na fotkach su uz tie zivocichy mrtve takze maju take rozne tvary ale inak je to taka chodiaca tycinka.

viete mi povedat, co to je, pripadne ako sa toho zbavit?

som mlada zacinajuca gazdinka bez skusenosti

dakujem za kazdu radu alebo nazor
DSC00369.jpg  
DSC00370.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    možno ti pomôže príspevok od Jurgai v inej téme
    cit:
    QUOTE=jurqai;1336926]ked budes mat fotky a ak vies po anglicky odporucam stranku bugguide.net aj mne pomohlo zistit co to boly za chrobaky co som mal v byte. tam sa musis registrovat a potom uz len zavesis fotku a oni ti daju vediet pomerne rychlo o co sa jedna a ked vies co to je tak najdes prostriedok na vyhubenie lahko[/QUOTE]

    http://www.porada.sk/t92552-p6-zvlas...omacnosti.html

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    furt nejaké novinky:
    my sme mali len faraónov a tí mi na Silvestra vliezli do obloženej misy urobenej z drahých surovín takže som nemala hosťom čo ponúknuť.

    A teraz aby som znovu študovala zoológiu, odbor hmyzoológia ......... heh !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.