Zavrieť

Porady

Chodí mi veľa mailov zo sledovania tém

Mám problém zo sledovaním tém. Vždy ked odpoviem na príspevok, alebo založím tému začne sledovanie témy. Niekedy sa mi e-mailová pošta preplní aj 30 e-mailmi. Prosím vás ako čo stým mám urobiť?

Takéto otázky dostávam častejšie na email, takže si opäť pripomenieme riešenie:


Ak Vám chodia maily ku všetkým témam v ktorých participujete, potom máte nastavené sledovanie všetkých tém v nastaveniach vášej registrácie.


Zmeniť si to môžete tu:
Nastavnia (navigačná lišta) > Upraviť možnosti (ľavé navigačné menu v nastaveniach) > Zasielanie notifikácií a správ > Sledovanie tém - nastavenia : tu si vyberte možnosť "Neželám si upozornenia".


To vám zabezpečí, aby Vám nechodili notifikácie k všetkým Vašim príspevkom.


Ak si však predsa želáte notifikáciu na jedno alebo zopár konkrétnych tém, môžete tak spraviť individuálne pre každú jednu tému nasledovne:


Otvorte si tému v hornej lište kliknite na "Práca s témou" a z rolovacieho menu vyberte "Sledovať túto tému" .... potom budete presmerovaný na nastavenia sledovaní, kde si môžete vybrať spomedzi volieb ako:
- okamžité upozornenie na email
- Denná aktualizácia na email (aktualizácie Vám príde len raz za deň)
- Týždenná aktualizácia na email


Tiež je to využiteľné na "obľúbené" alebo Favorites témy a to tak, že si nastavíte sledovanie bez upozornení. Vtedy budete mať vaše obľúbené témy uložené v nastaveniach a nájdete ich v "Zozname sledovaných tém".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Chodí mi veľa mailov zo sledovania tém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.