Zavrieť

Porady

..hry na facebooku..

..prosím vás, je nejaký program na hranie hier z facebooku?..lebo keď synko hrá ,zamŕza nám počítač, ktorý inak normálne funguje.. .a decko trieska po stole od jedu..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Čo tak skúsiť iný internetový prehliadač?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pepsikova Pozri príspevok
    ..prosím vás, je nejaký program na hranie hier z facebooku?..lebo keď synko hrá ,zamŕza nám počítač, ktorý inak normálne funguje.. .a decko trieska po stole od jedu..
    Chyba nie je vo vašom PC, tie hry sú na báze flashovej aplikácie a komunikácia PC so sereverom má príliš dlhú odozvu (neviem, či preto, že býva veľa ľudí napojených na server, alebo kvôli pripojeniu). Aplikácia dlho čaká na odpoveď zo servera a bohužiaľ medzitým PC nerobí nič. Robí to aj mne, ak hrajem Texas Hold´em Poker. Ale len cca do polnoci, neskôr sú odozvy dobré, tipujem to na preťaženosť servera.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..asik si ma nepochopil...počítač zamrzne..nehľadám hry, ale nejaký program, cez ktorý by tie hry išli normálne, bez mrazu ...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    salvosko Pozri príspevok
    Čo tak skúsiť iný internetový prehliadač?
    ..a ktorý?..mám Mozillu...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    buchač Pozri príspevok
    ...ej veru nie ...

    ...a ani teraz , keď čítam ...len z predošlých príspevkov som múdrejší ...

    Chcem tým len toľko , že hry sú buď " On line " cez nejaký server ...alebo potom , že každá hra je vlastne "program " sama o sebe ...

    Preto som nepochopil , preto ...

    Ale inak ???
    Môj , ale len môj názor ..."tresol " by som aj tak , mladý by v žiadnom prípade so mnou takto necvičil ...
    Fasebook ?...tak ten už vôbec neriešim .....
    ..


    v...ale Jurajko!!!...šak mladý cvičí sám seba v trpezlivosti!..prečo mňa?..každý niekde chodí,niekto na poradu, niekto na fejs..čo už...

    ..pravda bude asik, čo napísal Chobot..kopa sveta na kúsku facebooku a potom je nápor..nuž tak..ďakujem..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pepsikova Pozri príspevok
    ..prosím vás, je nejaký program na hranie hier z facebooku?..lebo keď synko hrá ,zamŕza nám počítač, ktorý inak normálne funguje.. .a decko trieska po stole od jedu..
    ...tresni aj Ty ...

    A pokoj bude ...svätý ...

    On line sú ...

    http://www.google.sk/search?hl=sk&sa...ok+hry&spell=1
    Naposledy upravil buchač : 01.09.10 at 21:04

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pepsikova Pozri príspevok
    ..asik si ma nepochopil...počítač zamrzne..nehľadám hry, ale nejaký program, cez ktorý by tie hry išli normálne, bez mrazu ...
    ...ej veru nie ...

    ...a ani teraz , keď čítam ...len z predošlých príspevkov som múdrejší ...

    Chcem tým len toľko , že hry sú buď " On line " cez nejaký server ...alebo potom , že každá hra je vlastne "program " sama o sebe ...

    Preto som nepochopil , preto ...

    Ale inak ???
    Môj , ale len môj názor ..."tresol " by som aj tak , mladý by v žiadnom prípade so mnou takto necvičil ...
    Fasebook ?...tak ten už vôbec neriešim .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.