Zavrieť

Porady

Antivirus

Dobry den, v poslednom case mi hrozne blbne pocitac. Mam eset smart security a avg 9.0 ale len free verziu takze niektore sucasti tam nie su aktivne. Problemy ale zacali uz pred instalaciou avg, co mi poradil kamarat. Spustila som na nom uplnu kontrolu pocitaca, naslo nejake trojany, nieco zmazalo a nieco dalo do karanteny. Priznavam, ze asi som odvtedy bola na strankaych na akych sa stahuje takze si za to mozem asi sama. Potrebovala by som poradit co robit alebo aky najucinnejsi antivirus pouzit pretoze pri zapnuti ked mi vyhodi tabulku na prihlasenie tak mi po zadani hesla vyhodi nejaku dalsiu tabulku nieco s dakym diskom a musim dat bud skusit znovu alebo zrusit parkrat aby sa nastartoval notebook. potom este mam taky problem ze obcas z nicoho nic mi vyhodi tabulku ze nejaky program ( medzi inymi windows media player ktory uz v poslednom case vobec nefunguje, iba prvych par sekund pesnicky) prestal pracovat spravne a potom ze sa nenaslo riesenie takze ho vypne. je aj dost spomaleny. aj internetove stranky nacitava dlhsie ako zvykol. Poradte mi prosim ak o niecom ucinnom viete a v pripade ze treba preinstalovat windows (vistu) tak nejake podrobnposti lebo som to nikdy nerobila nemam o tom predstavu a nechcem si uplne pokazit notebook ze sa s nim nic nebude dat robit lebo ho potrebujem do skoly zanedlho dufam ze sa daco da vymysliet. dakujem za rady
Usporiadat
Whini Whini

Whini je offline (nepripojený) Whini

salvosko Pozri príspevok
To nesuhlasim, poznam ludi co im staci zdravy rozum a AV nepotrebuju.
a ako vieš/vedia, že vírus nemajú? Majú vôbec pripojenie k netu?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

salvosko Pozri príspevok
To nesuhlasim, poznam ludi co im staci zdravy rozum a AV nepotrebuju.
S tymto nesuhlasim. Je dost vela legitimnych stranok, ktore su bud nedostatocne zabezpecene alebo nemaju zaplatanu niektoru z uz znamych zranitelnosti a preto mozu obsahovat aj skodlivy kod. Svojho casu o tom pisal Rasto Turek na svojom blogu na synopsi.com.
Dalsi pripad, ktory ma napada, su dokumenty. Ci uz z prace, od kolegov alebo od znamych. Ja by som bez kontroly AV prilohy neotvaral.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

No vidite a poznam takých ludi. Maju net a tvrdia ze je to v pohode.
Ja osobne ho mam a neriesim lebo presne ako bolo napisane, aj korektna stranka moze byt zavirena.
0 0
Whini Whini

Whini je offline (nepripojený) Whini

salvosko Pozri príspevok
No vidite a poznam takých ludi. Maju net a tvrdia ze je to v pohode.
Ja osobne ho mam a neriesim lebo presne ako bolo napisane, aj korektna stranka moze byt zavirena.
tak ja by som tým ľuďom poradil nech si dajú pc oskenovať online scenner-om antivírom napríklad aj od esetu a potom nech sa vyjadria ešte raz k tomu či je to v pohode.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Prosím vás, viete mi zrozumitelne vysvetliť, aký je rozdiel medzi Eset Smart Security a Eset NOD32 Antivirus . Nejak sa v tom strácam.

Na jednom PC mám Eset Smart Security - je to platene cez faktúru Tcomu. Viem, že niekoľkokrát do dna sa aktualizuje databáza, občas dám kontrolu PC a zo dva krát sa mi stalo, že mi zablokoval nejake stranky.
Teraz by som potrebovala zabezpecit dalsie PC a nejak sa v tom strácam. Aj by som objednala, ale netuším, aký je medzi tým rozdiel.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Eset Smart Security je kompletka v podobe antivírus + firewall + antispyware,
Eset NOD32 Antivirus je len antivírus.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať