Zavrieť

Porady

Zmena prac. pomeru na kratší prac.čas - vo vzťahu k náhrade mzdy za dovolenku

Milí poradcovia,

zamestnanec je trvalom pracovnom pomere, v období od 01.01.-30.09.2005 mal dohodnutý plný pracovný úväzok, t.j. 7,75 hod/denne. S účinnosťou od 01.10.2005 sme sa so zamestnancom dohodli na zmene pracovných podmienok - kratší prac. čas 4 hod/denne.
Moja otázka v dvoch hraničných situáciách:
1. Ako postupovať pri čerpaní dovolenky v období po 01.10.2005? Patria zamestnancovi za každý deň dovolenky iba 4 hod. náhrady mzdy, alebo sme mu povinný doplácať 3,75 hod náhrady (15 dní - nárok na dovolenku za obdobie 01-09/2005í, v tom období by bol 1 deň dovolenky 7,75 hod).
2. Ako postupovať v situácii, ak zamestnanec do 30.09.2005 vyčerpal celoročný nárok na dovolenku (20 dní), alikv.nárok na dovolenku za obdobie 10-12/2005 (5 dní D) mal hradený 7,75 hod/1 deň dovolenky, hoci mal od 01.10.2005 kratší prac. čas?
  • Domnievam sa, že zamestnancovi hradíme náhradu mzdy za dovolenku podľa aktuálne dohodnutého úväzku v čase keď ju čerpá, t.j. doplácanie ani strhávanie náhrady mzdy nie je možné vykonávať?
Súrne Vás prosím o názor k uvedenému.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    milanr je offline (nepripojený) milanr

    milanr
    Môj názor je, že nárok na RD bude mať v r.2005 20 dní / 136,25 hod. Evidencia čerpania RD bude 1-9/2005 7,75 h a 10-12/2005 4 h/denne. Dovolenku by mal čerpať a náhradu by ste mali preplácať v aktuálne dohodnutom prac. čase.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Nárok na dovolenku sa u zamestnanca nezmenil čo do počtu dní a ani priemer. Znížil sa mu len počet preplácaných hodín za deň dovolenky.
    milanr
    Môj názor je, že nárok na RD bude mať v r.2005 20 dní / 136,25 hod. Evidencia čerpania RD bude 1-9/2005 7,75 h a 10-12/2005 4 h/denne. Dovolenku by mal čerpať a náhradu by ste mali preplácať v aktuálne dohodnutom prac. čase.
    Pre moje upresnenie:
    to znamená, ak bude zamestnanec napr. od 24.10.2005 čerpať 20 dní dovolenky, za týchto 20 dní dovolenky mu zaplatíme náhradu vo výške 136,25 hod x hodinoý priemer?
    Ale ak tento celoročný nárok čerpal napr. od 01.07.2005 (v čase pri plnom úväzku t.j. 20x7,75=155 hod), v tomto čase mal zaplatenú náhradu vo výške 155 hod x hodinový priemer (čo bolo pre zamestnanca výhodnejšie).
    Prosím o Vaše vyjadrenie k mojej simurizácii.

    Ďakujem

    milanr je offline (nepripojený) milanr

    milanr
    Nie je mi celkom jasné, či zamestnanec už v r.2005 čerpal niejakú dovolenku. Ak by čerpal od 24.10. 20 dní RD, tak by to bolo 20x4 h = 80 h. Ak už v júli vyčerpal 155 h, tak to znamená, že dovolenku za r. 2005 prečerpal.

    dada 1 je offline (nepripojený) dada 1

    dada 1
    milanr
    Môj názor je, že nárok na RD bude mať v r.2005 20 dní / 136,25 hod. Evidencia čerpania RD bude 1-9/2005 7,75 h a 10-12/2005 4 h/denne. Dovolenku by mal čerpať a náhradu by ste mali preplácať v aktuálne dohodnutom prac. čase.
    Takže keď zamestnanec bude čerpať dovolenku v novembri v priebehu roka ešte dovolenku nečerpal 15 dní mu preplatím 7,75hod. x priemer za dovolenku x 15dní a 4hod. x priemer za dovolenu x 5dní?

    milanr je offline (nepripojený) milanr

    milanr
    Ak bude zamestnanec čerpať dovolenku v novembri už pri dohodnutom 4 hod. prac. čase, tak mu preplatíš napr. 4 dni dovolenky x 4 hod. x priemer. Pri dohodnutom 4 hod. prac. čase nemôžeš dovolenku evidovať a vykazovať 7,75 h.

    dada 1 je offline (nepripojený) dada 1

    dada 1
    milanr
    Ak bude zamestnanec čerpať dovolenku v novembri už pri dohodnutom 4 hod. prac. čase, tak mu preplatíš napr. 4 dni dovolenky x 4 hod. x priemer. Pri dohodnutom 4 hod. prac. čase nemôžeš dovolenku evidovať a vykazovať 7,75 h.
    A keď má dovolenku ešte z r.2004 ale asi je to to isté.Máme jedného zamestnanca od 01.03.2005 sa mu zmenil pracovný úväzok na 4 hod., ja som mu preplácala dovolenku od marca len za 4 hod. on sa teraz pýta prečo za január a február /05 a pár dní za rok 2004 mal preplatené len za 4 hod. keď robil 8 hod.
    Takže som postupovala správne?

    Zmena prac. pomeru na kratší prac.čas - vo vzťahu k náhrade mzdy za dovolenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.