Zavrieť

Porady

Dostala som správu...

Dnes som dostala túto správu, neviem, či môže byť pravdivá, ale nedá mi, aby som ju sem nepriložila :

POZOR NA MOBILY ! ! !



Ministerstvo vnútra SR upozorňuje všetkých majiteľov mobilných telefónov :



Veľmi často sa v poslednom čase stáva, že si majiteľ mobilu nájde odkaz aby zavolala na číslo



0607 745 241



V ŽIADNOM PRÍPADE NA TO ČÍSLO NEVOLAJTE !



Vaše faktúry porastú do závratných výšok. Táto informácia pochádza priamo z policajných zdrojov SR.

„Podvratné živly“ majú systém na Váš GSM a predstavia sa ako pracovníci z Orange, T-Mobile ako Váš prevádzkovateľ. Ďalej Vás požiadajú uviesť kód ktorý začína číslom 09..



Vysvetlia Vám, že je to overovanie spoľahlivej funkčnosti Vášho mobilu.

V žiadnom prípade im nedávajte tento kód a okamžite zrušte hovor. Vlastnia zariadeniektoré pomocou tohto kódu prečíta Vašu SIM kartu a už im nič viac nebráni v tom aby vyrobili novú kartu ktorá bude identická s Vašou SIM kartou. Tento podvod je mimoriadne rozšírený a preto Vás prosia aby ste informáciu rozšírili medzi čo najväčší počet ľudí.



Pplk. JUDr. Horňák
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Dostal som tu istú správu v dvoch mutáciách. Prvý krát som ju ihneď vymazal. Druhý krát som pozrel do vlastností správy, hľadal cez google a napr. aj na obcan.sk a podobných.
    Podľa mňa ide o vtip. NOD ale nenašiel nič. Zavírené to nebolo.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    akoze "nenapadne" posuvam:
    dnes ta sprava dorazila aj k nam, tusim uz siesty raz, ja to obycajne rovno mazem, takze k sefovi sa to ani nedostavalo ale dnes sef hned "zodpovedne voci priatelom" reagoval, ze treba to vsetkym poposielat... tak som ho prinutila, aby si najprv precital toto:

    http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_damages cim hoax skodi a potom este toto:
    http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=netiketa o bezpecnejsom spravani sa na internete ...

    dopadlo to tak, ze neposlal dalej tu poplasnu spravu, ale prave tieto linky, co som sem hodila poslal naspat odosielatelovi toho hoaxu.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    huráááááááá
    a ešte raz tri krát :hurá,hurá,hurá
    prečo ???
    som jeden z mála, nevlastním mobilný telefón
    s pozdravom karol


    nemáme dosť svojich starostí

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    [quote=karol.za]huráááááááá
    a ešte raz tri krát :hurá,hurá,hurá
    prečo ???
    som jeden z mála, nevlastním mobilný telefón
    s pozdravom karol


    To preto sa Ťa nemôžem dovolať?

    Dostala som správu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.