Zavrieť

Porady

Vie mi niekto niečo povedať o inframatraci Silversan od firmy z Hlohovca?

Podla mna je to len oblb no mama je už presvedčená.Presvedčil je samozrejme podomový predajca.
Sú naozaj inframatraca také prospešné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivantt je offline (nepripojený) ivantt

    obyčajný človek ivantt
    Najviac ovplyvniteľný a najľahšie preovoriteľný sú dôchodcovia. Preto sa pre nich poriadajú zájazdy, na ktorých si dôchodca kúpi vysávač za 2.500 €. Slovenský predajcovia chodia do Čiech, Český na Slovensko a výrobky, ktoré kupia za 30€ predávajú za 300€ a viac. Pritom im je jedno čo predávajú vedia to ospievať a majú schopnosť ovplyvniť ľudí, sú na nich milý. ( ale skuste mu povedať niečo proti srsti a hneď sa Vám vykreslí ) Bol som na takej predvádzačke a potom matrac v hodnote vtedy ešte 30 000 sk som dostal od nich za ppolovicu a este jeden k tomu. takže 2 matrace by ma stáli 60 000 ale ja som ich m ohol kúppiť za 15 000. A ešte ponukala podložku z ktorej išlo teplo. suseda si na ňu ľahla a ozaj, ohrialo jej to kríže. Ja som poslal vedľa nej jej manžela a kazal nech položi manželke dlaň na kríže a čuduj sa svete, cítila také iste teplo. Nakoniec som si vyhľadal matrac na internete a tam stal 3 000 sk... treba rozmyšľať načo su dobré prezentácie. Oni Vám zaplatia autobus, dajú vám darček a pritom stačí ak predajú 1 kus a majú všetko vrátene a keď predaju 2 kusy tak zbohatli na Váš úkor. Najlepšie spýtať sa ortopéda ake matrace a vankúše sú pre vás vhodne.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    Ten matrac má byť na reumu - na to mamičku nalákali? Všeobecne na kĺby pomáha teplo. Tento matrac má ako fungovať, čo sľubujú? Veľa nepíšu - len z toho nejaký kábel trčí na obrázku... ???

    Po omrknutí webu spoločnosti ma napadlo, či to nie sú tí organizátori výletov s obedom zdarma, čo po obede prezentovali svoje výrobky a pri malom záujme o predražený tovar začali byť agresívni...
    no má to byť aj na tú reumu aj na iné veci....skoro je to zázračné....však aj dosť drahé...
    Inframatrace

    (infračervená poduška s korektorem)





    POPIS
    Matrace je potažená z jedné strany stoprocentní vlnou a z druhé strany saténem. Obsahuje deset kilometrů karbonových vláken (karbon je stlačený uhlík – pevný lehký a pružný). Napájení ze sítě (proud jde jen do přepínače – dále jdou jen impulsy, které procházení karbonovým vláknem, vzniká infračervené světlo, které proniká do těla podle intenzity zapnutí a tím podporuje jeho prokrvení). Rozměr je cca 200 x 90 cm.
    POUŽÍVÁNÍ
    Používá se především jako prevence a pro odstranění některých zdravotních problémů. Využívá se účinků infračerveného světla pro zlepšení prokrvení tkáně (totéž světlo se běžně využívá v medicíně). Toto světlo se bez problémů dostane do kloubů a vaziv a to i na místa, kde nemůžete použít masáž nebo jiných rehabilitační postup. Optimální je používat podušku k ležení (zapnutý stupeň čís. 2) nebo ke spánku (zapnutý stupeň čís. 1). Ve spánku se celé tělo ideálně prokrví (sníží se srdeční tep a krevní tlak).
    PŘI ČEM POMÁHÁ
    Snížení srdečního tepu a krevního tlaku zajišťuje nižší namáhání srdce (prevence kardiovaskulárních onemocnění a infarktů). Zlepšení prokrvení celého těla vč. končetin a mozku je ideální prevencí proti mozkové příhodě (mrtvici). Dále podporuje látkovou výměnu tzn., že se z těla rychleji dostávají toxické látky způsobující zdravotní problémy – kloubní potíže, ledvinové kameny, cysty a později i nezhoubné a zhoubné nádory (spolu se špatným vylučováním i rakovinu tlustého střeva). Při tom dochází ke snížení váhy (tělo se zbavuje dlouhodobě usazených toxických odpadů).
    ZÁVĚR
    Používání matrace pomáhá při těchto problémech a onemocněních :
    - kardiovaskulární onemocnění
    - infarkty
    - mozkové příhody
    - potíže s klouby a páteří (odstranění bolestí)
    - ledvinové kameny, podporuje správnou funkci ledvin
    - prevence nádorů a cyst
    - ženské – menstruační problémy
    - proti celulitidě
    - prevence a léčba onemocnění prostaty
    - při špatném spánku
    - dna (odstranění kyseliny močové z krve)
    - revma
    - celková regenerace organismu - relaxace

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    ak mamička taký matrac chce dostať to kúpiť v obchodoch elektro za niečo viac ako 10 eur. karbónové vlákny a prípojka na elektriku, odber cca 35 Wat.
    ..dobre predpokladáš, je to ohúrenie starších a chorých ľudí...
    Myslím si to.....len to ako naschvál nikde na nete nemôžem nájsť aby som jej to ukázal.....ak by niekto vedel, pošlite link

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    No v podstate píšu pravdu - keď sa dobre vyspíš, aj sa organizmus regeneruje atď. A v spánku sa automaticky znižuje tlak a spomaľuje srdce.

    Rozumiem tomu tak, že teplo z infračerveného svetla pomáha pri bolestiach. Ale neviem, neviem, či cez tie poťahy prenikne až do kĺbu.

    Na druhej strane nepíšu, či elektrosmog z toho prístroja nespôsobuje nejaké škody - to je dnes moderná otázka a riešená v podobnom duchu ako účinok toho matracu...

    Len toľko, čo ma napadlo... Snáď sa ozve niekto, kto to vyskúšal s informáciami z prvej ruky!

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    ..bola som na takej prezentácii, vyzerá to zaujimavo a je to lákavé ako dokážu pekne o takýchto výrobkoch rozprávať, sú velmi dobre zaškolený,myslím že aj v obchode kúpiš to isté a za oveľa rozumnejšiu cenu, jeden starší pán tam bol tiež a povedal že má ten matrac a že jemu je na nom dobre aj ked nie je zapnutý, nevedela som sa smiechu zdržať, čo už naivita niektorých ľudí

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Pri takychto ponukach je treba sa drzat porekadla, ze zadarmo byva najdrahsie. Mam na mysli tie vylety a darceky, ktore davaju "zadarmo".

    Vie mi niekto niečo povedať o inframatraci Silversan od firmy z Hlohovca?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.