Zavrieť

Porady

Molitanovy madrac

Ahojte.
Potrebujem poradit, ci sa da zohnat aj velky kus molitanu.
Vsade som nasiel iba najvacsi rozmer 200x100.
Viete niekto
Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Nikto nic?
    Neviete poradit ani kde by som sa na to mohol pytat??
    Naozaj by ste mi pomohli.
    Vdaka.

    oriesok je offline (nepripojený) oriesok

    žena-optimista oriesok
    karol88karol Pozri príspevok
    Nikto nic?
    Neviete poradit ani kde by som sa na to mohol pytat??
    Naozaj by ste mi pomohli.
    Vdaka.
    V ZA je firma na výrobu matracov na mieru. Dávali sme si tam minulý rok vyrobiť na dĺžku 220cm. skús cez internet vyhľadať, teraz neviem ako sa volajú, ak nenájdeš, pozriem doma faktúru. A ešte v Trstenej tiež vyrobia na mieru, aj tam sme sa vtedy informovali, no len ako vravím, teraz neviem narýchlo tie názvy firmy. Skús hľadať .

    oriesok je offline (nepripojený) oriesok

    žena-optimista oriesok
    ááááááááááá už viem, POLY s.r.o. v ZA ( ak môžem názov firmy)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    karol88karol Pozri príspevok
    Nikto nic?
    Neviete poradit ani kde by som sa na to mohol pytat??
    Naozaj by ste mi pomohli.
    Vdaka.
    DO distribúcie idú už len dosky max. 200x100 cm rôznych hrúbok. Ak chceš iný rozmer, budeš musieť nájsť výrobcu.

    Ale skús sa spýtať tu:

    http://www.moliten.cz/cz--kontakty---737-167-321-v2/

    či ti nepovedia, odkiaľ berú oni molitan.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    oriesok Pozri príspevok
    V ZA je firma na výrobu matracov na mieru. Dávali sme si tam minulý rok vyrobiť na dĺžku 220cm. skús cez internet vyhľadať, teraz neviem ako sa volajú, ak nenájdeš, pozriem doma faktúru. A ešte v Trstenej tiež vyrobia na mieru, aj tam sme sa vtedy informovali, no len ako vravím, teraz neviem narýchlo tie názvy firmy. Skús hľadať .
    Tí, čo robia matrace, tak tie neštandardné dĺžky robia tak, že prilepujú k 200 cm ešte kus. Nemajú ani oni dlhšie rozmery. Ako píšem, jedine priamy výrobca môže poskytnúť iný rozmer.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    karol88karol Pozri príspevok
    Ahojte.
    Potrebujem poradit, ci sa da zohnat aj velky kus molitanu.
    Vsade som nasiel iba najvacsi rozmer 200x100.
    Viete niekto
    Vdaka
    Prípadne skús týchto:

    http://www.poziadavka.sk/firmy/detai...G,-spol.-s-r.o.

    V profile majú, že lepia dosky z molitanovej drte, ale nepíšu rozmery, možno lepením drte sa dá vyrobiť väčšia doska.

    A ešte by som skúsil osloviť aj Gumotex.

    oriesok je offline (nepripojený) oriesok

    žena-optimista oriesok
    Chobot Pozri príspevok
    Tí, čo robia matrace, tak tie neštandardné dĺžky robia tak, že prilepujú k 200 cm ešte kus. Nemajú ani oni dlhšie rozmery. Ako píšem, jedine priamy výrobca môže poskytnúť iný rozmer.
    Ano nadliepajú ich, ale ja v tom nevidím problém, to je dobre spravené a ten molitan je napokon obalený v látke, používame ho rok a žiaden problém. Ja doporučujem podľa vlastnej skúsenosti.Aj nám to celkom rýchlo vyrobili .

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    oriesok Pozri príspevok
    Ano nadliepajú ich, ale ja v tom nevidím problém, to je dobre spravené a ten molitan je napokon obalený v látke, používame ho rok a žiaden problém. Ja doporučujem podľa vlastnej skúsenosti.Aj nám to celkom rýchlo vyrobili .
    Ani ja nevidím v tom problém, keď sa nadlepí v matraci. Ale karol chcel surový molitan väčších rozmerov, nie taký štandardný. Nadlepiť by si vedel aj sám. Bude veľmi ťažké zohnať rozmer väčší, ako 200x100 cm.

    oriesok je offline (nepripojený) oriesok

    žena-optimista oriesok
    Chobot Pozri príspevok
    Ani ja nevidím v tom problém, keď sa nadlepí v matraci. Ale karol chcel surový molitan väčších rozmerov, nie taký štandardný. Nadlepiť by si vedel aj sám. Bude veľmi ťažké zohnať rozmer väčší, ako 200x100 cm.
    Téma má názov MOLITANOVÝ MADRAC, preto som doporučovala túto možnosť.To Karol neuviedol, že to chce na iný účel .No aspoň sme sa pobavili...ak neporadili....?!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.