Zavrieť

Porady

Kde sa dajú objednať orchidee?

Chcela by som sa opýtať či by mi vedel niekto poradiť nejaké internetové stránky, na ktorých by sa dali objednávať orchidee? Môžu byť aj zahranične stránky, do obchodov sa mi moc nechce a rada by som si obohatila moju zbierku aj o nejaké zaujímavejšie farby a druhy Zatiaľ ďakujem
Naposledy upravil arizona : 22.09.10 at 20:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    skús pozrieť nejaké online obchody (napr. www.kvetyakytice.sk alebo si daj len do googlu online kvety a tam môžes hladat)

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Chces sa spolahnut na obrazky, ktore su nakasirovane? Ja by som radsej isla do tych obchodov, aby mi neposlali macku vo vreci. S objednavkami od Starkla som uz takuto skusenost mala.
    aha, no ja som zase mala celkom dobré skúsenosti. Mám 26 orchideí, ale chcela by som niečo nové zaujímavejšie, lebo v obchodoch ma moc nič v poslednom čase nezaujalo, tak len skúšam iné alternatívy :-D

    Kde sa dajú objednať orchidee?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.