Zavrieť

Porady

Kde zoženiem nálepky SIA?

Dobrý deň,

vie mi prosím niekto poradiť kde zoženiem nálepky Sociálnej implementačnej agentúry (SIA)?

Na ich stránke sú uverejnené oficiálne logotypy, ale nepodarilo sa mi zistiť kde môžem kúpiť už vytlačené a narezané nálepky. Pýtal som sa v ŠEVT-e, ale oni nevedeli ani o čom hovorím.

Pomôžte mi prosím niekto, v najbližšom čase totiž očakávame kontrolu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tak sa priznam, ze o tejto agenture aj ja pocujem prvy krat v zivote. A to som uz videl teda kadeco. Na tvojom mieste by som siel rovno ku nim, povedal na sekretariate ze si ich fanusik a nech ti ich zopar daju.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Tipujem, ze to mas v ramci EU fondov a potrebujes splnit podmienky informovanosti. nejake tabule a nalepky, zeje to realizovatelne cez EU fondy.

    V otm pripade odporucam napisat nejakemu grafikovi, aby Ti vypracoval vsetko co k tomu potrebujes a dat si to vytlacit.

    Co sa tyka nalepky. Ked napises do nejakej tlacirne a das im odkaz na obrazok (predpokladam, ze ho maju v krivkach) a napises im velkost tak ti to bez problemov vytlacia.

    Toto mas asi najjednoduchsie riesenie.

    Kde zoženiem nálepky SIA?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.