Zavrieť

Porady

predaj vlasov na predlžovanie

ahojte, ja by som sa potrebovala s niekým poradiť ohľadom predaja vlasov na predlžovanie. doteraz som nič konkrétne nenašla :-(
jedná sa o predaj vlasov (pravých) na predlžovanie, aj do kaderníctiev. chcem začať túto voľnú živnosť a viem, že budem potrebovať certifikát pôvodu vlasov - toto mi musí vystaviť predávajúca organizácia, stačí iba raz aby som to mala vlastne založené u seba - je tak?
+ pri odbere vlasov z krajín tretieho sveta platím dph 19% a clo (našla som ževraj 2%) z ceny (cena tovaru+poštovné), pri odbere k krajín EU - neplatím nič - je to tak?
vlasy chcem predávať cez internet, na faktúry - stačia faktúry či musím mať aj pokladňu a predávať aj s bločkami? poprípade nestačí mi príjmový doklad vždy vystaviť?
prosím poraďte, neviem na koho sa obrátiť! už mám toho toľko prečítaného a o tomto druhu predaja nič, mám z toho v hlave už miš-maš!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Slovensko je čierna diera v inovaciach a príjmaní noviniek. Hlavne ze chcu vsetci volit prezidenta cez internet a ludia sa nevedia dostat k zakladnym informaciam. Prajem veľa šťastia a ak vieš napr. po anglicky skús napísať tejto kočke, možno ju aj poznáš z youtube ak sa venuješ hair extensions, ale tá ti poradí skôr veci pre UK, ale skús

    http://www.facebook.com/pages/Imogen...0917057?ref=nf

    iva82 je offline (nepripojený) iva82

    iva82
    tak to si trafil :-D no ide ma z toho už poraziť!
    a poznám tú holku, teda túto značku vlasov, díky:-)

    ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

    Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac ivonka400
    ahpj zistila si nieco ohladom toho?

    seky je offline (nepripojený) seky

    seky
    zdravim,
    pokus sa skontaktovat s Panom. z webtrhu: prikladam link-
    http://webtrh.cz/82657-prodam-zavedeny-shop
    Tento eshop bol v aukcii, tipujem ze eshop bol predany ale urcite Ti dotycny zodpovie na tvoje otazky.

    iva82 je offline (nepripojený) iva82

    iva82
    ahojte, tak ja som to pomaly rozbehla :-) ale konkurencia stále pribúda, bohužiaľ na mimibazare je predajcov plná kopa, fungujem iba tam, chcem ale aj e-shop. momentálne som na tom tak, že ledva prežívam, takže vlastný e-shop je nevyhnutnosť...
    dodávané sú z anglicka takže som si uľahčila preclievacie konanie - chcela som brať zo Shanghaia, ktoré sú fakt kvalitné, ale toto ma odradilo...

    ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

    Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac ivonka400
    Ahojte, tak aky je teda postup ked objednate vlasky zo zahranicia, zaplatite ich a aoni vam 10-15kg balik poslu domov, ako ich mat vyvesene na prevadzke a predavat?

    iva82 je offline (nepripojený) iva82

    iva82
    ivonka400 Pozri príspevok
    Ahojte, tak aky je teda postup ked objednate vlasky zo zahranicia, zaplatite ich a aoni vam 10-15kg balik poslu domov, ako ich mat vyvesene na prevadzke a predavat?
    áno ja som to takto spravila doniesla mi ich donášková služba, mám tovar za cca 4tisíc eur "skladom" - teda doma,keďže nemám kamenný obchod,ale predávam iba cez net.

    ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

    Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac ivonka400
    posles mi na seba kontakt do IP a odkial si?

    lier je offline (nepripojený) lier

    lier
    Ahoj, Ja by som skusil firmu Fischbach-miller, oni robia vlasove sety, parochne a podobne. Robia z nich niečo takéto: vlasy, predlžovanie vlasov

    trewq je offline (nepripojený) trewq

    trewq
    My nakupujeme zo slovenska, ceny majú pre veľkoobchodníkov veľmi dobré a nemusíme riešiť ani clo ani nič. Dodanie tovaru zvyčajne do jedného dňa. Ked chceš tak stránka s clip in vlasmy je tu: http://www.vlasyclipin.sk.

    iva82 je offline (nepripojený) iva82

    iva82
    trewq Pozri príspevok
    My nakupujeme zo slovenska, ceny majú pre veľkoobchodníkov veľmi dobré a nemusíme riešiť ani clo ani nič. Dodanie tovaru zvyčajne do jedného dňa. Ked chceš tak stránka s clip in vlasmy je tu: http://www.vlasyclipin.sk.
    nooo lenze ja sama som dodavatelom vlaskov :-) zatial iba v maaaalickom ale chcem to rozbehnut, takze tieto ceny nie, to je moc pre mna, sice su cenovo fakt dobry! rada by som vedela ich VO ceny :-)

    lier je offline (nepripojený) lier

    lier
    iva82 Pozri príspevok
    nooo lenze ja sama som dodavatelom vlaskov :-) zatial iba v maaaalickom ale chcem to rozbehnut, takze tieto ceny nie, to je moc pre mna, sice su cenovo fakt dobry! rada by som vedela ich VO ceny :-)
    ahoj, Vsak skus u vyrobcu a nie u firiem , ktore si od nich kupuje Kukni tu: Predlžovanie vlasov no a pokial chces bielenie, farbenie tak tu: Vlasy Určite si najdeš

    Mandy13 je offline (nepripojený) Mandy13

    Mandy13
    Ahoj ja sa čoskoro začnem venovať predlžovaniu vláskov a hladám kvalitné vlásky a spolahlivého dodávateľa, tak ak mi dáte na seba nejaký kontakt, link, budem rada. Mandy13

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Mandy13 Pozri príspevok
    Ahoj ja sa čoskoro začnem venovať predlžovaniu vláskov a hladám kvalitné vlásky a spolahlivého dodávateľa, tak ak mi dáte na seba nejaký kontakt, link, budem rada. Mandy13
    http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab...w=1366&bih=643

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.