Zavrieť

Porady

Zrusenie INTERNETU v mobile

Pekne popoludnie poradaci,kto mi poradi ako sa da zrusit pripojenie na internet od T-mobilu(nemam od nich ziaden balik) v Nokii N95 8GB.Mam doma wifi cez ktore sa pripajam a neviem ako sa mi uz druhy krat podarilo minut "citat z sms-ky"viac ako 5MB dat (1MB=3.92EUR).Pripajam sa vynimocne cez moje wificko a sem tam sa pozriem na Sigic MOBILE,Mapy,Data GPS,Urcenie polohy,vie niekto z tohoto opisu urcit co mi zerie data?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    palčo je offline (nepripojený) palčo

    palčo
    Ja by som zašiel do kancelárie operátora a tam požiadal o zrušenie.

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Pokial mas Easy tak *50 a tam sa riad pokynmi hlasky. Pokial mas pausal tak 12345. teda aspom myslim. Ale u niektorych telefonov treba nastavit preferovane pripojenie. Standardne je to wap. Treba to zmenit na wifi alebo co ti tam da.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Malo by sa to dat vypnut aj cez internet - pokial mas ucet na ich stranke, tam si vies aktivovat aj deaktivovat sluzby. Len si nie som isty, ci sa da aj tato, no asi ano .

    alla66 Pozri príspevok
    Ak sú Mobile mapy stiahnuté priamo v telefóne, už nemajú s dátami nič spoločné.
    Nie tak celkom. Telefon na vyhladavanie polohy pouziva standardne aj data a pokial ich nema vypnute (v nastaveniach), tak plati aj za data..

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kovajo Pozri príspevok
    Pekne popoludnie poradaci,kto mi poradi ako sa da zrusit pripojenie na internet od T-mobilu(nemam od nich ziaden balik) v Nokii N95 8GB.Mam doma wifi cez ktore sa pripajam a neviem ako sa mi uz druhy krat podarilo minut "citat z sms-ky"viac ako 5MB dat (1MB=3.92EUR).Pripajam sa vynimocne cez moje wificko a sem tam sa pozriem na Sigic MOBILE,Mapy,Data GPS,Urcenie polohy,vie niekto z tohoto opisu urcit co mi zerie data?
    Kedykoľvek ( piatok / sviatok ) zavolaj na bezplatné číslo 12345 - spojenie s operátorom a požiadaj o zrušenie prístupu na internet.
    ...skontroluj si nastavenia, či sa skutočne pripájaš k internetu prostredníctvom WiFi siete a nie cez EDGE / G3
    Ak sú Mobile mapy stiahnuté priamo v telefóne, už nemajú s dátami nič spoločné.

    kovajo je offline (nepripojený) kovajo

    kovajo
    Dakujem za "jednoduche 12345"(ma nenapadlo) no i tak si dam spravit podrobny vypis bo som hrozne zvedavy co mi tie MB zozrxlo.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    rickman Pozri príspevok
    Malo by sa to dat vypnut aj cez internet - pokial mas ucet na ich stranke, tam si vies aktivovat aj deaktivovat sluzby. Len si nie som isty, ci sa da aj tato, no asi ano .



    Nie tak celkom. Telefon na vyhladavanie polohy pouziva standardne aj data a pokial ich nema vypnute (v nastaveniach), tak plati aj za data..
    V nastaveniach na určenie polohy je nutné vypnúť Asistované GPS a nechať zapnuté iba Integrované GPS - ak ho telefón obsahuje.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    alla66 Pozri príspevok
    V nastaveniach na určenie polohy je nutné vypnúť Asistované GPS a nechať zapnuté iba Integrované GPS - ak ho telefón obsahuje.
    No, ved o tom som pisal, akurat trochu jednoduchsie, kedze som nemysel podla predchadzajuceho prispevku, ze sa vyznas .

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    kovajo Pozri príspevok
    no i tak si dam spravit podrobny vypis bo som hrozne zvedavy co mi tie MB zozrxlo.
    Zabudni ze tam budes vidiet datove spojenia, na tomto operatori zarabaju.
    Treba si komplet zrusit datove sluzby u operatora.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    rickman Pozri príspevok
    Malo by sa to dat vypnut aj cez internet - pokial mas ucet na ich stranke, tam si vies aktivovat aj deaktivovat sluzby. Len si nie som isty, ci sa da aj tato, no asi ano .
    .
    Máš pravdu, je tu ďalšia voľba deaktivácie (vďaka za info)
    https://www.t-mobile.sk
    cez internet...v záložke Moje služby má dve možnosti:Prístup na internet.
    - Zmeniť nastavenia
    - Deaktivácia služby

    PS: Kto má aktivovaný web'n'walk.....vtedy sa v záložke Služby > Moje služby nezobrazuje služba Prístup na internet

    kovajo je offline (nepripojený) kovajo

    kovajo
    Dik vyriesila to alla66 a "jednoduche 12345", po snahe prehovorit ma na neaky ich balik a mojom okamzitom nie dakujem,mi po zlozeni takmer okamzite prisla sms o odpojeni.Pravdepodobne to bolo to GPS.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.