Zavrieť

Porady

Nedajú sa mi otvoriť excel súbory

Ahojte,

mám problém s pc. Mám naištalovaný MS Office 2003 aj konvertor súborov 2007 a 2010. Ale ak mi niekto pošle súbor vytvorený v exceli tak mi tento súbor vôbec pc neotvorí. S otatnými súbormi ako pps, alebo doc nie sú žiadne problémy. Neviete mi poradiť kde bude chyba? Už som vyskúšala aj odinštalovanie MS 2003 a naištalovanie 2OO7 alebo 2010 ale nemalo to žiaden efekt. Vopred ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    teda, zacne sa otvarat excel, a vyhodi to chybu? alebo sa ti zobrazi nejaka chybova hlaska? Ak ano, vies ju sem prilozit? Nie je iba problem v tom ze nie je priradena koncovka k excelu, resp je priradena na iny sw?Skus prip opisat blizsie - presne ako sa to sprava.

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    Proste vôbec nereaguje. Akurát mi automaticky spusti iternet explorer a opýta sa či chcem súbor otvoriť alebo uložiť. Keď dám otvoriť viac nereaguje vôbec, nevyhodí ani žiadnu tabuľku o chybe.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Prilož súbor. Ak je to *.xlsx tak ho skomprimuj a prilož.
    Z tvojho popisu to nikto nezistí.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    skus si otvorit excel, a cez menu subor-otvorit skus otvorit dany subor, co to spravi. inak nie je dovod aby sa ti otvaral IE - jedine, ako som spominal, ze by bola priradena pripona xls, ci xlsx k IE myslim

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    Ďakujem za všetky rady. Problém som už vyriešila. Opravila som nastavenie predvolených programov. Keďže pri súboroch xls bol predvolený na ich otváranie IE tak to nešlo.Takže som to zmenila na MO Excel a funguje to. Ďakujem ešte raz.

    Nedajú sa mi otvoriť excel súbory

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.