Zavrieť

Porady

Aké mate skusenosti s varením v hrncoch vyrobených z nerezovej ocele s termickým dnom

Ja ich mám tiež, a som maximalne spokojný.

Nepečiem a nevarím v nich bez vody,používam ich normálnym sposobom.

Aké mate Vy skusenosti ?

Je cena tohto riadu úmerná ich užitkovej hodnote a kvalite ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku durisovad
Ti, ktori taketo drahe hrnce ponukaju, argumentuju tym, ze sa v nich vari kratku dobu a teda setrime energie. Ale ked som si prepocitala naklady na energie /plyn/ spotrebovane na varenie, vyslo mi, ze hrnce by sa mi zaplatili asi za 30 rokov. V tej dobe uz budu moralne a hadam aj fyzicky opotrebovane, nehladiac na to, ze tych 30 rokov vobec nemusim zit.

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...a čo sa tu máme dozvedieť?..

..lebo ja mám obyčajné, teskomácke a uvarím v nich bársčo so fšetkým a vždy..už zopár rokov...

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (3)
arizona, terezamaria, ondrejvla
Otázka, nie odpoveď (1)
2

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
Aké mate skusenosti s varením v hrncoch vyrobených z nerezovej ocele s termickým dnom Dnes
08:47 PM

Laco-monter
Poraďák
Členom od: 27-09-09
Miesto: Sucha-Driečna
Príspevky: 2,163



Ja ich mám tiež, a som maximalne spokojný.

Nepečiem a nevarím v nich bez vody,používam ich normálnym sposobom.

Aké mate Vy skusenosti ?

Je cena tohto riadu úmerná ich užitkovej hodnote a kvalite ?..

...no Laco s veľkým L...v úvode témy je konštatovanie..nie otázka...ďalej tvoje vyjadrenie k hrncom...ďalej niečie skúsenosti, no, to by som ešte ako-tak brala...ale ako ovplyvníš poslednú otázku,keď vo väčšine prípadov kúpy týchto hrncov nerozhodoval sedliacky rozum, ale túžba mať niečo, čo je drahé, možno kvalitné, ale čo bohužiaľ neovplyvníme?..tak nechápem túto tému...

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Pripájam sa k pepsíkovej, že fakt neviem, o čom je táto téma. Teda viem, že o hrncoch, ale čo s tým? Laco je s hrncami veľmi spokojný, a teraz už ide len o to, prečo sa pýta na pomer úžitkových vlastností a ceny?
Možno Laco vysvetlí, ako celú tú tému myslel.

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
Mam ich uz hadam aj 15 rokov, bola som medzi prvymi, co sa nechali ukecat, co som dlho lutovala, aspon tolko, kolko mesiacov som ich splacala, potom som uz bola taka nastvana, ze keby mi muz nezbalil ine hrnce, tak na nich ani nevarim, ale ...vari sa v nich super, nic tam za normalnych okolnosti neprihori, ako extrem je puding, ten uz ani inde neviem uvarit, varia aj "sami", skus, daj trebars fazulu, prived do varu a vypni a namojdusu sa uvari. Jaj, zabudla som povedat, ze mam Z...r, bojim sa uz aj za reklamu, no a o tejto znacke som citala vyjadrenie sudneho znalca ohladom ceny a potvrdil, ze cena je adekvatna pouzitemu materialu, su tam nejake materialy pouzite v kozmickom priemysle, ale treba si rozmysliet, ci takuto kvalitu potrebujeme na varenie.

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
tetrisss Pozri príspevok
...Jaj, zabudla som povedat, ze mam Z...r, bojim sa uz aj za reklamu, no a o tejto znacke som citala vyjadrenie sudneho znalca ohladom ceny a potvrdil, ze cena je adekvatna pouzitemu materialu, su tam nejake materialy pouzite v kozmickom priemysle, ale treba si rozmysliet, ci takuto kvalitu potrebujeme na varenie.
Mama sa tiež nechala ukecať na túto značku Z....r. Tiež máme tie hrnce hádam aj 15 rokov. Zo začiatku v nich varila, potom prešla na tlakové hrnce a teraz varí väčšinou v tlakovom hrnci,. alebo "obyčajných" T.....a, alebo v hrnci na cestoviny. Je to aj kvôli znižujúcemu sa počtu obyvateľov domácnosti. Tie Z...ri sú objemovo veľké.
Takže, ako píše Tetriss, treba si dobre rozmyslieť kvalitu, ktorú potrebuješ na varenie + cenu + to, či tie hrnce skutočne natoľko využiješ, aby sa ti to, čo do nich vrazíš, aj vrátilo.

Aké mate skusenosti s varením v hrncoch vyrobených z nerezovej ocele s termickým dnom

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.