Zavrieť

Porady

slaby wifi prijimac v notebooku. co s tym?

zdravim,

chcel by som sa spytat ci neexistuje nejake riesenie na zvysenie vykonu wifi adapteru v notebooku. mam totizto slaby wifi prijimac ralink 1t2r. doma v mojej sieti prijimam len slaby signal a casto mi pada internet.

za rady vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    cam91 Pozri príspevok
    zdravim,

    chcel by som sa spytat ci neexistuje nejake riesenie na zvysenie vykonu wifi adapteru v notebooku. mam totizto slaby wifi prijimac ralink 1t2r. doma v mojej sieti prijimam len slaby signal a casto mi pada internet.

    za rady vopred dakujem
    A nemôže byť problém vo vysielači? A keby si ten NB doma pripájal cez sieťový kábel?

    Skúšal si sa už pripojiť aj do inej siete?

    cam91 je offline (nepripojený) cam91

    cam91
    problem vo vysielaci nie je. mam druhy nb a ten sa v pohode pripoji z tej istej vzdialenosti. pravda je ze neskusal som sa pripojit na ine siete ale myslim si ze by mi to neslo teda signal by bol rovnako slaby. aky by bol najvhodnejsi usb adapter? ine riesenie nie je? neexistuje nejake softwarove riesenie?

    dakujem

    slaby wifi prijimac v notebooku. co s tym?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.