Zavrieť

Porady

Outlook Express

Moji drahí odborníci na PC. Stala sa mi taká vec, že mi z ničoho nič zmizla vrchná lišta, kde sú polia Nová pošta, Poslať, Prijať/Odoslať, Odstrániť,... a ďalšie. Ostalo tam len ESET NOD32 Antivirus. Nenapravilo sa to ani po reštarte. Stalo sa to samo od seba, ja som si nie vedomá, že by som robila dáke zásahy. Poraďte mi prosím, ako to opraviť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    zafajkni v menu Zobrazit-Panely nastrojov - Standartne, mala by sa ti potom zobrazit

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Skús takto: hore, kde sú voľby (Súbor; Úpravy; ...) nabehni na ten riadok myšou a klik pravým tlačítkom. Malo by sa ti ukázať nové okienko, tam daj fajfku pri "Panel s nástrojmi". Mal by sa ti ukázať stratený panel s nástrojmi.
    Ak si ho chceš upraviť, tak zasa myšou na riadok s panelom, klik pravým a nové okienko bude mať už novú voľbu - "Prispôsobiť". Na to klikni a v novom okne si popreťahuj ikonky z ľava do prava tie, ktoré budeš potrebovať v Paneli s nástrojmi.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ďakujem za odpovede, ja tam panel s nástrojmi zaškrtnutý mám, len mi zmizli tie položky, čo tam mali byť a lišta ostala prázdna. Pravdepodobne v tom bude dáky čert , lebo pred chvíľou sa mi počítač sám od seba vypol, po zapnutí písal dáku chybu s klávesnicou, čiže mi nešlo nič písať. V zlosti som ho praštila, potom reštartovala, a zrazu ide písanie, a aj Outlook sa mi opravil .
    Aj tak vám ďakujem za pomoc.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ešte sa vraciam k problému. Chyba sa mi opäť vrátila, ale prišla som na to, že som mala zaškrtnuté okrem Panel nástrojov a Panel zobrazení aj ESET NOD32 Antivirus. Keď som to zrušila, vrátilo sa to do pôvodného stavu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.