Zavrieť

Porady

Prosim, vie mi niekto poradit ako vymazat SKYPE MENO?

Prosim, vie mi niekto poradiť ako vymazat SKYPE MENO z úvodnej prihlasovacej tabuľky ale tak aby sa tam po kliknuti na šípku vpravo nezobrazovalo? Obcas sa prihlasujem na cudzom PC a nie som s tym velmi spokojna ze to tam ostava a kazdy ho moze vidiet.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

PaloPa
No, ono to je trochu zložitejšie.

Pre Windows prostredie nasledovne:

1. Ukončiť Skype.
2. Dvoj-klik na "Môj počítač" na ploche.
3. V menu hore, prejsť na Nástroje> Možnosti priečinka.
(POZN. pre Win 7 treba stlačiť ALT, aby sa zobrazilo menu.)
4. Na karte Zobrazenie, vybrať "Zobrazovať skryté súbory a priečinky" a zatvoriť okno.
5. Dvoj-klik na "Lokálny disk (C)"
6. Dvoj-klik na priečinok "Documents and settings"
(Users pre Vistu a Win 7)
7. Dvoj-klik na priečinok so svojim užívateľským menom Windows.
8. Dvoj-klik na "Application Data" zložku [Poznámka: Pre používateľov Visty a WIN 7, je to priečinok "/ AppData / Roaming /"]
9. Dvoj-klik na priečinok "Skype".
10. Odstrániť priečinok s názvom pomocou užívateľského mena, ktoré chcete odstrániť z prihlasovacej obrazovky.

Palo

KoxXxo bol rýchlejší, možno pomôže aspoň "lopatistický postup"

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
Neviem, mam tam len jedno meno, ale moj typ by mohol byt, ze v rolovacej liste, kde je zoznam mien, prides myskou na svoje meno a das delete

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

KoxXxo
Na počítači musia byť zobrazené skryté súbory a priečinky, potom ideš:

Na Windows XP: C:\Documents and Settings\prihlásený_používateľ\Application Data\Skype, nájdeš priečinok s Tvojím menom a vymažeš.

Na Windows 7: C:\Users\prihlásený_používateľ\AppData\Roaming\Skype, nájdeš priečinok s Tvojím menom a vymažeš.


Skryté priečinky zobrazíš nasledovne:

na XP: klikáš Tento počítač, na hornej lište Nástroje, Možnosti priečinka, Zobrazenie a v rolovacom okne v položke Skryté súbory a priečinky označíš Zobraziť skryté súbory a priečinky, klikneš Použiť.

na 7: Tento počítač, vľavo hore Usporiadať, Možnosti priečinka a hľadania, Zobrazenie a tak isto ako v XP.
Naposledy upravil KoxXxo : 11.10.10 at 08:48

pondola je offline (nepripojený) pondola

pondola
ďakujem vám veľmo pekne, mládenci šikovní slovenskí, ono to fungíruje...ešte raz ďakujem a keď budete mať peniažky, niečo pekné si kúpte...zaslúžite si...

Prosim, vie mi niekto poradit ako vymazat SKYPE MENO?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.