Zavrieť

Porady

externé účtovníctvo

V súčastnosti som vysokoškolák, chodil som na obchodnú akadémiu kde ma naučili účtovať, keďže mám času až až, chcem niekomu robiť externe účtovníctvo. Ponuky mi prosím napíšte do správy prípadne email, tak isto aj Vaše rady nápady postrehy môžte tiež zanechať, každý koho táto téma zaújma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    16lukasko Pozri príspevok
    diky, idem to tam kuknúť, ach jaj ked to je také ťažké zohnať si nejakú firmu,

    Daj si inzeraty napr.: ako su regionalne noviny, neviem odkial si napr. : bratislavsko, pezinsko a pod.

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    no ja som myslel že tu na porade niekoho nájdem kto bude potrebovať účtovníka lebo do novín sa mi moc nechce dávať inzeráty..

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    16lukasko, si na stránke účtovníkov. No držím Ti snáď niekoho nájdeš, ale nie v tejto téme. Musíš dať tvoj príspevok do inzercie . Existujú tu určité pravidlá a etiketa, ktorú spravidla dodržiavame.

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    jááj už chápem asi som si tak nechtiac spravil nepovolenú reklamu, tak to som nechcel, nech mi tútok tému kompetentní prehodia inam ak sa to dá, alebo zmažú

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    16lukasko Pozri príspevok
    jááj už chápem asi som si tak nechtiac spravil nepovolenú reklamu, tak to som nechcel, nech mi tútok tému kompetentní prehodia inam ak sa to dá, alebo zmažú
    Tak,tak. Veľmi rýchlo chápeš,budeš dobrý účtovník.

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    Inak myslíte že mám šancu niečo zohnať? Nakoľko som študent a chcem to robiť popri škole nemám prax. Jediné čo mám je snaživosť a papier o tom že som zmaturoval z účtovníctva na jednotku

    Trip je offline (nepripojený) Trip

    Trip
    16lukasko Pozri príspevok
    Inak myslíte že mám šancu niečo zohnať? Nakoľko som študent a chcem to robiť popri škole nemám prax. Jediné čo mám je snaživosť a papier o tom že som zmaturoval z účtovníctva na jednotku
    doporucil by som ti radsej sa najprv zamestnat a nazbierat v uctovnictve skusenosti, pretoze na to aby si tuto pracu robil spravne a v sulade so vsetkymi relevantnymi zakonmi tejto zazracnej krajiny, kde este ani novela zakona nezala platit a uz vlada pripravuje dalsiu, ti bohuzial iba snazivost a jednotka na vysvedcku stacit nebude.

    jakmile si par mesiacov a rokov odmakas a budes vediet kde je sever, doporucujem okamzite sa osamostatnit, vytvorit si klientelu a robit sam na seba. A nikdy viac sa nezamestnat

    drzim paste

    externé účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.