Zavrieť

Porady

Podporte petíciu

Dobrý deň

Poprosil by som Vás o podporu „Petície proti neodôvodnenému a diskriminačnému prepúšťaniu colníkov “, ktorú môžu ľudia podporiť na internetovej adrese http://www.changenet.sk/?section=kam...11004&act=list

Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Chobot Pozri príspevok
    obávam sa, že okrom colníkov sa ti nikto nepripojí....

    To je ako keby niekto chcel petíciu za zvýšenie počtu revízorov v MHD.
    Presne tak.
    Ja som z kopaníc a u nás sa tradične páli slivovica. A práve colníci chodia kontrolovať tie "naše domáce páleničky". Ja určite nepodporím takúto petíciu

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    dark32 Pozri príspevok
    Dobrý deň

    Poprosil by som Vás o podporu „Petície proti neodôvodnenému a diskriminačnému prepúšťaniu colníkov “, ktorú môžu ľudia podporiť na internetovej adrese http://www.changenet.sk/?section=kam...11004&act=list

    Vopred ďakujem
    obávam sa, že okrom colníkov sa ti nikto nepripojí....

    To je ako keby niekto chcel petíciu za zvýšenie počtu revízorov v MHD.

    mlisa je offline (nepripojený) mlisa

    mlisa
    nemam nic proti colnikom. Ale ak tvrdim ze je nieco neodovodnene a diskriminacne a chcem aby mi to ludia podpisali, je fajn par vetami uviest v com vidim tu neodovodnenost a diskriminaciu.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    keďže som jednu petíciu organizovala//mimochodom bola úspešná ešte pred jej ukončením//, viem aké je dôležité vysvetliť širokej verejnosti dôvody opodstatnenia takejto kampane, preto by bolo vhodné doplniť nejaké info, niečo sa šustlo v televíznych novinách, ale pre získanie verejnosti k podpísaniu petície to nestačí

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Práve som vybrala z poštovej schránky Petíciu proti zásahom do systému doplnkového dôchodkového sporenia ...

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Veronika, tú Ti neposlali colníci ... mne ju strčili pod nos v práci a následne mi tiež vypadla doma zo schránky...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    to mi je jasné, že nebola z colnice. Ale ak takto bude riešiť úsporu verejných financii každý rezort, budeme "upeticiovaní"

    Križan je offline (nepripojený) Križan

    Križan
    Keď si pomyslím na chovanie sa colníkov (nie colnej správy) pri vývoze tovaru a spomeniem si na úplatky, ktoré som povinne odvádzal pri "papierovaní" okolo JCD, CMR a ostatných papierov, tak mi je ešte dnes, po toľkých rokoch, špatne. V rámci hodín čakania na colnici v Petržalke so na vlastné oči nie raz videl povinné "pozornosti" prepravcov ("vzorky" prepravovaného tovaru priamo z korby) ináč by tam tvrdli ďalšie hodiny. K tomu nehorázne odnášanie tovaru colníkmi po službe už v civile, do vlastných "burákov". Bol to hnus! Nie, ďakujem!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.