Zavrieť

Porady

Ako na internetový časopis cez s.r.o? Čo za povolenia treba?

Zdravím

Asi trochu zvláštna otázka, ale rád by som poznal správnu odpoveď … Keby som si chcel založiť internetový časopis, (alebo aj fórum dajme tomu) na s.r.o, čo za povolenia k tomu potrebujem. (A potrebujem vôbec nejaké???) Nejaké autorské zväzy alebo niečo také, je to potrebné??? Aké živnosti? Atď. Je mi jasné, že väčšina ľudí na internete, si píše čo chce a toto nerieši, ale ja by som to rád spravil (legálne) správne.

Vopred ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Na prevadzku fora alebo akeho kolvek obsahu tvoreneho uzivatelmi nepotrebujes spolocnost ak by si chela profitovat z daneho webu ako napr. predaj reklamnho priiestoru a podobne... tak uz potebujes viest uctvonictvo a by podnikatelom... ak uz poskytujes akukolvek sluzbu alebo produkt ( aj predane informácie su sluzbou ) tak musis byt proste aj podnikatelom....
    Dnesne fora a online casopisy ziju z predaja vlastneho reklamneho prostredia.... Klucovu rolu hraju unikatny a celkový navstevnici....

    Na prevadzku nejakeho portalu ci projektu nepotrebujes ziadne specialne povolenia... Ak si podnikatel musis o zakona zobrazovat na webe info o spolocnosti teda ICO meno sidlo a podobne...

    Ako na internetový časopis cez s.r.o? Čo za povolenia treba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.