Zavrieť

Porady

Najnovšie príspevky na prvej strane

admin

Anketa: Majú sa najnovšie príspevky zobrazovať na hlavnej stránke?

Počet hlasujúcich
109. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    94 86.24%
  • Nie

    9 8.26%
  • Je mi to jedno

    6 5.50%
Prosím vyjadrite sa, či máte záujem o najnovšie témy uverejniť pod Poradami, tak ako to bolo doposiaľ:
"20 najnovších príspevkov"
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Súhlas prosím prejaviť v ankete .-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Richard, tzn., že ak nebude dostatok súhlasov, nevrátiš nám starú dobrú Poradu?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nie to nie je problém, veď vidíš ako sa tá anketa uberá 18ZA.

Tie nové príspevky chýbajú, pretože som prerábal hlavnú stránku a nestíhal som to dorobiť.
Anketu som dal len preto, lebo viacerí mi vraveli, že viac používajú nové príspevky v hornej lište ako tie nové príspevky na hlavnej strane, tak som si to chcel preveriť .-)
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Richard
Prosím vyjadrite sa, či máte záujem o najnovšie témy uverejniť pod Poradami, tak ako to bolo doposiaľ:
"20 najnovších príspevkov"
Mne osobne je to jedno, pretože je to isté možné zobraziť cez ponuku "Najnovšie príspevky". Teraz som zbadala anketu, tak som sa vyjadrila aj tam. Zatiaľ sa z hlasovania zdá, že zvyk je železná košeľa .
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja osobne klikám na Najnovšie príspevky hore na lište. A možno, keby neboli aj na prvej strane, tak by sa tam zmestilo niečo iné/nové, ja neviem. Teda aby nebola jedna vec na dvoch miestach, ale radšej niečo nové na prvej strane.
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

Tiež využívam hornú lištu-najnovšie príspevky.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Mne sa zase skôr pozdávajú na prvej strane najnovšie príspevky, ako zoznam školení na najbližšie obdobie alebo šuťák. Na šuťák síce nechodím, ale jeho pôvodné umiestnenie bolo také...komornejšie alebo "intímnejšie". Teraz mi to trochu pripomína Big Brother alebo Vyvolených
Naposledy upravil andrej_rv : 18.11.05 at 12:06
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Ja by som tiež uprednostnil na prvej strane najnovšie príspevky, lebo tak som hneď, bez klikania, mal prehľad o "novinkách". A myslím si, že aj pre začínajúcich "poraďákov" je to vhodnejšie.
0 0
kaktusy kaktusy

kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

Ja súhlasím s prvou stranou.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Andrej, to si správne pomenoval .... fakt, na druhej strane to bolo lepšie, poraďáci sú zvedaví na nové príspevky a nie na blbiny, čo si tam vypisujeme
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým. Ale musím pochváliť zmeny ktoré nastali. Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.
Mám len jeden návrh nedalo by sa napríklad farebne písmom rozlíšiť kto je žena a kto muž? Lepšie sa potom odpovedá a nemusím si najprv kliknúť na poraďaka že kto to je.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Jozef I , to je dobrý nápad to farebné rozlíšenie.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ja väčšinou použivam najnovšie príspevky v hornej lište, ale niekedy si idem na poradu iba niečo rýchlo násjť, odídem z nej a keď sa vrátim v najnovších príspevkoch mám iba tie od poslednej návštevy - vtedy pozriem aspoň tie dole, ale zišiel by sa mi nejaký "archív" najnovších príspevkov.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Jozef I
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým.
Ja presne tak ako Jozef I
šúťák do komôrky
...a privítala by som, keby šuťák bol tiež na hornej lište alebo v Skratke, aby sa nemuselo doňho vchádzať cez tému Po porade
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... a svetlo stačí iba tlmené nech je vidno na klávesnicu
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Jozef I
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým. Ale musím pochváliť zmeny ktoré nastali. Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.
Mám len jeden návrh nedalo by sa napríklad farebne písmom rozlíšiť kto je žena a kto muž? Lepšie sa potom odpovedá a nemusím si najprv kliknúť na poraďaka že kto to je.
Jozef, to je naozaj skvelý nápad vrele to aj ja podporujem.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Zuzka
... a svetlo stačí iba tlmené nech je vidno na klávesnicu
A načo svetlo, veď sa dá všetko nahmatať...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Jozef I
Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.
Ja som asi oslepol, alebo už sa zvíkendnieva, aké štatistiky máš na myslí? NIč nevidím!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Palino
Ja som asi oslepol, alebo už sa zvíkendnieva, aké štatistiky máš na myslí? NIč nevidím!
Asi myslel to, že pod nick-om máš napísané, odkiaľ si, od kedy si členom a sú aj prehľadnejšie zobrazené súhlasy. Hore pod Vitajte je napr. uvedená posledná návšteva. Ináč je tu dosť zmien .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať