Zavrieť

Porady

fajcenie na balkone

Dobry den!
Potrebovala by som poradit..kupila som byt,pri navsteve domovnicky
mi oznamila,ze SVB rozhodlo,ze je ZAKAZANE fajcit na balkone.
Moze to naozaj byt pravda?Som z toho zufala,v novom byte sa citim
ako vo vazeni
dakujem za akukolvek radu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

youtube.com/watch?v=NACEOGGgbAU&feature=player_embedded
treba doplniť www
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Excise Duty Pozri príspevok
Pozeráš asi veľa českých filmov, ten "dutnik" je po slovensky cigara.
Ani toto nie je pravda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOUTNÍK je originální výraz z češtiny , když už ......že jo ...neboli jsem v omyl uváděn ???

http://www.google.sk/images?hl=sk&sa...ed=0CCcQsAQwAA
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Veronika, ja tiež fajčím na balkóne. Zabetónovaná, aby nepreniklo nič nedajbože cez škárku steny, lebo.....uf. Aj suseda fajčí na balkóne. Ak by som Ťa videla popíjať kávičku na balkóne ako nefajčiarku, tak by som to rešpektovala, počkala pokojne, ja absťákmi netrpím, ja som vďaka Porade na to prišla dávno v Cilkinej téme ako niekoľko dní abstinujúca. Ja mám rešpekt pred nefajčiarmi. Som ohľaduplný fajčiar, ale ako tu čítam tieto príspevky, tak mám silný pocit, že keď vypúšťajú humus zo Slovnaftu, a to ma dusí na zadusenie, tak všetci nefajčiari by mali RZP s rúškami na ústach ležať pod infúzkami na ARO.
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

jar88 Pozri príspevok
Mňa si trošku podráždil tou pálkou a ako si veľmi chceš ochraňovať svoje zdravie a zdravie svojich detí.
-------------------------------------------------------------------
S tou pálkou by si mal nabehnúť do parlamentu a nie sem.
Ak by si chcel naozaj zabojovať o svoje deti a nie len zaútočiť na fajčiarov, tak by si nenechal bývať svoju rodinu v nejakom zahúlenom paneláku, kde si nemôžeš otvoriť ani balkón.
----------------------------------------------------------
Zabojoval by si o nejakú haciendu na vidieku.
ja nechcem bojovať o nič...
chcem aby bolo v poriadku všetko aj bez boja. moj dedo bojoval a bol aj v koncentraku a ešte teraz mi je divno, ked si spomeniem ako vždy bačal ako maly chlapec, ked som chcel aby mi porozpraval ako to za vojny bolo.
Každeho podraždi pravda, ktora sa mu nepozdava, pretože ako maš možnosť si prečitať / je tu toho 10 stran/ su tu logicky dve skupinky. Jedna zatracuje fajčenie a druha obhajuje. My dvaja sme na opačnej strane barikady. Nemam 10-20-30 rokov aby som nevedel, že intolerancia fajčiarov nepozna hraníc. /vid ten prispevok o šefovi - aj ja som mal takeho, ked som raz zaprotestoval, tak mi povedal, že až tam budem šef ja, tak potom si možem určovať kde sa bude fajčiť/ - len tak na okraj, dnes chodi o paličke na jednu stranu je takmer ochrnuty a pol huby mu visí pri kdesi kolenach, 60 denne urobilo svoje. O tiež na mňa "mal" - presne ako ty, no len do vlani.

Ked som použil palku v mojom prispevku tušil, som že to vyvola vlnu nespokojnosti. Že sa bude pretriasať podaromnici všeličo ine než podsta veci. To je ako v politike, ked ma jedna strana problem, okamžite sa snaží strhuť pozornosť na inu temu a použivaju sa nato kde-ake utržky a vypichute poloodpovede a vznikaju nove kauzy.
---------------------------------
Táto téma je dosť "horuca" a myslim si, že je vela takych co si tu buduju nejaky radoby pseudo kredit a nechcu si ho pošramotit nejakym vyjadrenim hoci by aj chceli, pretože maju kamaratov aj na jednej aj na druhej strane. Lenže mne je zber plusek a pochval uprdele, tak pišem jak to vidim.
---------------------------------
Co sa tyka haciendy. Ja som obycajny clovek co pracuje od siedmej do druhej, nema nijak extremnu zodpovednost - nemusim sa stresovat aby som dal ludom nacas vyplatu, aby som mal na uhrady za tovar, aby som mal na DPH, aby som stihol termin odovzdavky projektu a chcel by som aby mi to takto i zostalo. Pridem domov z prace a o tretej už možem ist potomstvom von a možem tam byt až do večera.
Nevidim zmysel života v imani ani za jeho honbou.

Opakujem sa, že tou palkou nikomu do zubov davat nebudem - jednak viem, že by som si to trestnopravne zodpovedal ale hlavne nemam nato gule
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Danila Pozri príspevok
Veronika, ja tiež fajčím na balkóne. Zabetónovaná, aby nepreniklo nič nedajbože cez škárku steny, lebo.....uf. Aj suseda fajčí na balkóne. Ak by som Ťa videla popíjať kávičku na balkóne ako nefajčiarku, tak by som to rešpektovala, počkala pokojne, ja absťákmi netrpím, ja som vďaka Porade na to prišla dávno v Cilkinej téme ako niekoľko dní abstinujúca. Ja mám rešpekt pred nefajčiarmi. Som ohľaduplný fajčiar, ale ako tu čítam tieto príspevky, tak mám silný pocit, že keď vypúšťajú humus zo Slovnaftu, a to ma dusí na zadusenie, tak všetci nefajčiari by mali RZP s rúškami na ústach ležať pod infúzkami na ARO.
Danilka, ja tiež tých balkonových fajčiarov akceptujem, ale nikto ma neuvidí na žiadnej brigáde zbierať špaky pod balkonom ...
Ak si chce niekto dobrovolne ničiť zdravie, je to jeho rozhodnutie.
1 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
tomasenkoslav Pozri príspevok
ja nechcem bojovať o nič...
chcem aby bolo v poriadku všetko aj bez boja. moj dedo bojoval a bol aj v koncentraku a ešte teraz mi je divno, ked si spomeniem ako vždy bačal ako maly chlapec, ked som chcel aby mi porozpraval ako to za vojny bolo.
Každeho podraždi pravda, ktora sa mu nepozdava, pretože ako maš možnosť si prečitať / je tu toho 10 stran/ su tu logicky dve skupinky. Jedna zatracuje fajčenie a druha obhajuje. My dvaja sme na opačnej strane barikady. Nemam 10-20-30 rokov aby som nevedel, že intolerancia fajčiarov nepozna hraníc. /vid ten prispevok o šefovi - aj ja som mal takeho, ked som raz zaprotestoval, tak mi povedal, že až tam budem šef ja, tak potom si možem určovať kde sa bude fajčiť/ - len tak na okraj, dnes chodi o paličke na jednu stranu je takmer ochrnuty a pol huby mu visí pri kdesi kolenach, 60 denne urobilo svoje. O tiež na mňa "mal" - presne ako ty, no len do vlani.

Ked som použil palku v mojom prispevku tušil, som že to vyvola vlnu nespokojnosti. Že sa bude pretriasať podaromnici všeličo ine než podsta veci. To je ako v politike, ked ma jedna strana problem, okamžite sa snaží strhuť pozornosť na inu temu a použivaju sa nato kde-ake utržky a vypichute poloodpovede a vznikaju nove kauzy.
---------------------------------
Táto téma je dosť "horuca" a myslim si, že je vela takych co si tu buduju nejaky radoby pseudo kredit a nechcu si ho pošramotit nejakym vyjadrenim hoci by aj chceli, pretože maju kamaratov aj na jednej aj na druhej strane. Lenže mne je zber plusek a pochval uprdele, tak pišem jak to vidim.
---------------------------------
Co sa tyka haciendy. Ja som obycajny clovek co pracuje od siedmej do druhej, nema nijak extremnu zodpovednost - nemusim sa stresovat aby som dal ludom nacas vyplatu, aby som mal na uhrady za tovar, aby som mal na DPH, aby som stihol termin odovzdavky projektu a chcel by som aby mi to takto i zostalo. Pridem domov z prace a o tretej už možem ist potomstvom von a možem tam byt až do večera.
Nevidim zmysel života v imani ani za jeho honbou.

Opakujem sa, že tou palkou nikomu do zubov davat nebudem - jednak viem, že by som si to trestnopravne zodpovedal ale hlavne nemam nato gule
To sa Ti kecá za monitorom..... Téma? Fajčenie na balkóne. V pohode. Vzduchom sa to rozplynie, ako tieto Tvoje pajácoviny. Až bude téma " Fúkanie dymu z cigarety do nosa, potom Ti dám za príspevky 100 najužitočnejších.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ajuška Pozri príspevok
...nepolemizujem o ohrozovaní zdravia pasívnych fajčiarov... sa len pýtam...na ktorom mieste tá hrozba je... v porovnaní s ostanými faktormi priamo ohrozujúcimi zdravie.......... ... chcela by som to pochopiť........
P.S... neverím, že je to jediná hrozba, voči ktorej je ťažko sa brániť... či???
Ajuška, zbytočne sa ich pýtaš.
Oni o inej hrozbe nevedia. Im povedali, že pasívne fajčenie a to je všetko.
---------------------------------------------------------------------
Pritom žerú hnoj v podobe..., všeličoho a ešte tým kŕmia aj deti.
Ešte doplním: ak im decko lekár poriadne nenakŕmi, tak sa budú ponosovať jeden druhému.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tieto dve vystihujú to , na čo by som reagoval ..

Danila Pozri príspevok
Veronika, ja tiež fajčím na balkóne. Zabetónovaná, aby nepreniklo nič nedajbože cez škárku steny, lebo.....uf.
Dani , ja vždy vzývam všetkých svätých , aby len na balkóne fajčilo moje susedtsvo , hlavne to zospodu ...jeden čas mi celý byt smrdel , čo tak pomedzi tie panely dym si cestu našiel . Musel som zatesňovať potom ..
tomasenkoslav Pozri príspevok
...
/vid ten prispevok o šefovi - aj ja som mal takeho, ked som raz zaprotestoval, tak mi povedal, že až tam budem šef ja, tak potom si možem určovať kde sa bude fajčiť/
Ja len raz , viac nebolo potrebnéééé...
Ale je to o slušnosti . Môj veliteľ , vysoká šajba bol ...NIKDY si nedovolil , aby ku mne do kanclu s cigaretou prišiel ...
Keď už , dovolenie si pýtal ...pán plukovník ...
Na porade si raz poniektorí zapálili , len som sa zdvihol a bolo .....po porade
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

tomasenkoslav Pozri príspevok
ja nechcem bojovať o nič...
Veď práve takých mám najradšej.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ja som pochovala susedu s rakovinou, priateľku s rakovinou, dvoch priateľov, čo prestali skoro fajčiť s rakovinou, malé deti zomierajú na rakovinu. Zlá strava, zlé ovzdušie, zlá atmosféra spoločnosti, to je nikotín, čo rovnako zabíja, len nesmrdí....A tak idem plesknúť tému ako vyriešenú, lebo nakoniec by som neprežila, ak už máme Ficovu daň, Ficove odvody, a ešte aj za toto by mohol, aj keď už môže za všetko, aj za moju mrkvu nevykopanú....a fertik.
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať