Zavrieť

Porady

kniha jázd v exceli

prosím poraďáka, ktorý vedie knihu jázd v exceli o zaslanie vzoru!
Mám vypracovať KJ za niekoľko mesiacov do zadu, súri mi to, neviem ako na to!Prosím pomóóc...
Sorry,podarilo sa mi to umiestniť do nesprávneho šuplíka,dúfam, že ma nájdete a pomôžete...ďakujeem..
Naposledy upravil badgers : 18.11.05 at 15:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    badgers
    prosím poraďáka, ktorý vedie knihu jázd v exceli o zaslanie vzoru!
    Mám vypracovať KJ za niekoľko mesiacov do zadu, súri mi to, neviem ako na to!Prosím pomóóc...
    Ahoj. Toto mám z porady. Je to to, čo chceš?

    badgers je offline (nepripojený) badgers

    badgers
    janka6685, ďakujem, si poklad, len keď to otvorím, hneď to zmizne, neviem, čo mám z PC? napíš mi link z porady, kde si to ty stiahla, možno, že tak mi to pôjde.Ďakujem moc!!!:p

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    badgers
    janka6685, už mi to ide, len nevidím tam stav tachometra, podľa teba to stačí?
    Prepáč , ale to ti neviem povedať. Ja to nepoužívam, len mám pár užitočných vecí stiahnutých z porady, že keby to niekomu niekedy pomohlo (ako teraz tebe) .

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    badgers
    ide o služobné auto v s.r.o., má niekto taký vzor KJ? Ďakujem!!
    Stav tachometra musí byť. A neskúšal si stianuť nejakú demoverziu účtovného programu, kde je aj KJ ?

    badgers je offline (nepripojený) badgers

    badgers
    hľadám demoverziu, A-CORY nemá, nevieš o nejakej inej? stiahla by som si zatiaľ demo, kým sa naučím,nevyznám sa v tom, ktorá je najlepšia a jednoduchá pritom, nechcem vyhodiť peniaze a potom to nepoužívať,...ďakujem za reakciu!

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Choď na www.kros.sk a Alfa štart pre JU je zdarma a jej súčasťou je aj KJ, vyskúšaj
    Pekný večer ....

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    badgers
    hľadám demoverziu, A-CORY nemá, nevieš o nejakej inej? stiahla by som si zatiaľ demo, kým sa naučím,nevyznám sa v tom, ktorá je najlepšia a jednoduchá pritom, nechcem vyhodiť peniaze a potom to nepoužívať,...ďakujem za reakciu!
    Ja mám od A-Corry KJ+Slovensko plus mapa na 15 aut, robím v nej už 4 roky, vyhovuje mi, praktická, množstvo funkcií atď...

    badgers je offline (nepripojený) badgers

    badgers
    ďakujem manual, skúsim to demo zdarma, a možno potom to A-Cory, lebo počula som z viacerých strán, že je dobré, len dúfam, že aj ja mu porozumiem, nie som totiž expert na nové programy, no posnažím sa...prajem pekný večer!!

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Manual
    Ja mám od A-Corry KJ+Slovensko plus mapa na 15 aut, robím v nej už 4 roky, vyhovuje mi, praktická, množstvo funkcií atď...
    Mám otázočky: je to aj v multiverzii? Kde sa dá stiahnuť demo? Stačilo by menej áut, ale bodla by Európa. Je aj taká možnosť?
    Vďaka.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    STRELEC
    Mám otázočky: je to aj v multiverzii? Kde sa dá stiahnuť demo? Stačilo by menej áut, ale bodla by Európa. Je aj taká možnosť?
    Vďaka.
    Choď na www.acory.sk a tam majú všetko. KJ ti urobia na kolko potrebuješ aut, robia aj iné programy. Pozri, vyber si, uvidíš....
    Pekný večer...

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Vďaka. Idem pozrieť. Knihu jázd mám v rámci balíka MRP. Ale zlákala ma tá spojitosť s mapou SK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.