Zavrieť

Porady

Vytrhnute mihalnice

Ahojte,

priatelke dnes nas pojaseny psisko omylom vytrhol mihalnice nad polkou oka. Cital som hocico, tak teraz neviem, ci jej dorastu alebo nie. Tak ako je to???

DAKUJEM!
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

lover Pozri príspevok
Ahojte,

priatelke dnes nas pojaseny psisko omylom vytrhol mihalnice nad polkou oka. Cital som hocico, tak teraz neviem, ci jej dorastu alebo nie. Tak ako je to???

DAKUJEM!
Vyrastú...


Mihalnice padajú a rastú ako vlasy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

Chobot Pozri príspevok
Vyrastú...


Mihalnice padajú a rastú ako vlasy.
Dakujem! Tak to sa tesime...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lover Pozri príspevok
Dakujem! Tak to sa tesime...
Tešte sa ešte aj z toho, že jej oko takéto jašenie psa prežilo v zdraví.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
lover Pozri príspevok
Ahojte,

priatelke dnes nas pojaseny psisko omylom vytrhol mihalnice nad polkou oka. Cital som hocico, tak teraz neviem, ci jej dorastu alebo nie. Tak ako je to???

DAKUJEM!
V rodine sme mali tiež taký prípad, keď si dieťa od problémov v škole vytrhalo všetky mihalnice i obočie. Dorastú, len to trvá trocha dlhšie ...
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

Kvaka Pozri príspevok
Tešte sa ešte aj z toho, že jej oko takéto jašenie psa prežilo v zdraví.
Tak to sa tesime!!! Ani nevieme ako sa to zomlelo... Priklonila sa a on priskocil s jeho hrackou, ci priatelku udrel labou, ci hrackou alebo obojkom to nevieme, ale fakt to mohlo dopadnut horsie... Pes bude mat skoro rok, ale sprava sa horsie ako male pojasene dieta...
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
lover Pozri príspevok
Tak to sa tesime!!! Ani nevieme ako sa to zomlelo... Priklonila sa a on priskocil s jeho hrackou, ci priatelku udrel labou, ci hrackou alebo obojkom to nevieme, ale fakt to mohlo dopadnut horsie... Pes bude mat skoro rok, ale sprava sa horsie ako male pojasene dieta...
Ale rocný sa nie lenze sprava ako male dieta ale to este je male dieta. Pes je hravy tvor a ked pocas hrania ublíži tak to nie je umyselne. Mna pocas hry uhryzhol do korena nosa a na bradu, tak dokazal roztvorit papulu potvorka jedna. O tie mihalnice sa ozaj netreba bať, ľúdský organizmus je múdry a vie čo ma robiť, že tie mihalnice su potrebne tak dorasu. Skôr sa treba bať o to či bol psík v poriadku, či mal štepenia a či nemôže dieťa niečo dostať.. trebars besnotu....
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

ivantt Pozri príspevok
Ale rocný sa nie lenze sprava ako male dieta ale to este je male dieta. Pes je hravy tvor a ked pocas hrania ublíži tak to nie je umyselne. Mna pocas hry uhryzhol do korena nosa a na bradu, tak dokazal roztvorit papulu potvorka jedna. O tie mihalnice sa ozaj netreba bať, ľúdský organizmus je múdry a vie čo ma robiť, že tie mihalnice su potrebne tak dorasu. Skôr sa treba bať o to či bol psík v poriadku, či mal štepenia a či nemôže dieťa niečo dostať.. trebars besnotu....
Ano, psik bol v najvacsom poriadku riadne zaockovany a taktiez okrem vytrhnutia neurobil ziadne otvorene zranenie, takze besnota nehrozi...
Dokonca mihalnice vytrhol nevysvetlitelnym sposobom, bez pouzitia papule... No, ale podla vyrazu toho dietata (24rokov ) to veru bolelo aj tak viac ako dost...
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
lover Pozri príspevok
Ano, psik bol v najvacsom poriadku riadne zaockovany a taktiez okrem vytrhnutia neurobil ziadne otvorene zranenie, takze besnota nehrozi...
Dokonca mihalnice vytrhol nevysvetlitelnym sposobom, bez pouzitia papule... No, ale podla vyrazu toho dietata (24rokov ) to veru bolelo aj tak viac ako dost...
Prepac, teda priatelka prepac ale na druhej strane clovek je vraj dospely az ked ma 28 rokov takze stale dieta . Ja som zle precital a vysvetlil som si to posvojom, lebo vacsinou sa so psikmi blánivo hravaju deti
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

ivantt Pozri príspevok
Prepac, teda priatelka prepac ale na druhej strane clovek je vraj dospely az ked ma 28 rokov takze stale dieta . Ja som zle precital a vysvetlil som si to posvojom, lebo vacsinou sa so psikmi blánivo hravaju deti
V pohode... Vsak pre mna je tiez este take blaznive deculo... A podla Teba som teda dospely ja, takze musim jej ukazat, kto doma nosi nohavice...
No, tento krat sa blaznivo hral iba pes a nechtiac sa jeho nastrojom stali mihalnice...
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
lover Pozri príspevok
V pohode... Vsak pre mna je tiez este take blaznive deculo... A podla Teba som teda dospely ja, takze musim jej ukazat, kto doma nosi nohavice...
No, tento krat sa blaznivo hral iba pes a nechtiac sa jeho nastrojom stali mihalnice...
Nepokusaj sa zenskej dokazat kto nosi v dome nohavice lebo ostanes s holou ritou ...
Ale niekto uz spominal, budte radi ze to odniesli len mihalnice
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

ivantt Pozri príspevok
Nepokusaj sa zenskej dokazat kto nosi v dome nohavice lebo ostanes s holou ritou ...
Vsak to ja dobre viem... Na tvrdasa sa hram iba takto cez internet, inak doma mlcim a sucham nohami...

ivantt Pozri príspevok
Ale niekto uz spominal, budte radi ze to odniesli len mihalnice
No, tak to ano!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pobavilo ma to tvoje konštatovanie. Tie vytrhnuté mihalnice nie, aj tak mala holka šťastie.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
mihalnice?tak to mi vôbec nejde do hlavy ako to ten pes urobil
naadá ma jedine obočie...ale mihalnice.. ?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mňa napadá ešte aj niečo z druhého konca priateľky, .... ale o tom potom......
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
hubatá 100 bodov
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
lover Pozri príspevok
Ahojte,

priatelke dnes nas pojaseny psisko omylom vytrhol mihalnice nad polkou oka. Cital som hocico, tak teraz neviem, ci jej dorastu alebo nie. Tak ako je to???

DAKUJEM!
Zatiaľ sa môžeš zahrať na sponzora a priateľke dať nalepiť mihalnice v istom nemenovanom salóne. Vydržia aj 2 mesiace.
A navyše nepôsobia vôbec umelo.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

lover Pozri príspevok
Ahojte,

priatelke dnes nas pojaseny psisko omylom vytrhol mihalnice nad polkou oka. Cital som hocico, tak teraz neviem, ci jej dorastu alebo nie. Tak ako je to???

DAKUJEM!
ako to ten psisko vôbec dokázal?
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

to je zaujímavé
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

..určite jej dorastú, ale neviem aký čas bude na to treba treba..
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Akého to máte psa? Že mal taký cit a trafil akurát mihalnice?
...keby mne môj pes vytrhol mihalnice, už by som asi ani poradu neprečítala...mám pitbula
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať