Zavrieť

Porady

Ako sa dá nainštalovať zvuk?

Ahojte Mam jednu otazku.Mam win xp a neide mi zvuk.Nemam dole zvukovu ikonku a ak idem do ovladacieho panela a do zvuk neide mi posuvat hlasitost vobec by mi akoby neisiel zvuk.Poradte mi prosim co mam robyt.Dakujem
Naposledy upravil Dav : 23.10.10 at 18:07
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Petrobras Pozri príspevok
Ahojte Mam jednu otazku.Mam win xp a neide mi zvuk.Nemam dole zvukovu ikonku a ak idem do ovladacieho panela a do zvuk neide mi posuvat hlasitost vobec by mi akoby neisiel zvuk.Poradte mi prosim co mam robyt.Dakujem
Tak za 1.:

Máš integrovanú alebo samostatnú zvukovú kartu?

Máš v BIOSe zapnutý zvuk (ak máš integrovanú kartu)?

Je to nový PC?

Išiel ti niekedy zvuk?

Ak išiel, čo si robil predtým, než prestal fungovať?

AK máš samostatnú zvuk. kartu, máš nainštalované ovládače ZK?

Ak máš integrovanú, tak treba najprv nainštalovať všetky ovládače základnej dosky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Neviem ako sa to vsetko zisti ale je to pred necelim rokom kupeni notebook neviem ale na 99 percent tu siel zvuk teraz zme ten notebook kupili vola sa dell inspiron mini.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

a ten od ktoreho sme to kupili preinstaloval windows a od vtedi zvuk neide.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Petrobras Pozri príspevok
a ten od ktoreho sme to kupili preinstaloval windows a od vtedi zvuk neide.
Tak asi nebudú doinštalované zvukové ovládače (na 90%). Treba zistiť presný názov modelu, nájsť na internete k nemu inštalačné súbory ovládačov a nainštalovať to.

Alebo povedz tomu, kto inšaloval Windows, že čo pohnojil, nech opraví...
0 0
habka habka

habka je offline (nepripojený) habka

http://support.dell.com/support/down...&fileid=272924

toto skus stiahnut a nainstalovat
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

neide mi to stiahol som to a dal som na nailstalovat klikol som na dalej a napisalo mi ziadni ovladac to nepodporuje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://support.dell.com/support/down...nConsent=False

Tak ešte bližšie: tam máš na výber dva ovládače. ...268 ti neide, skús ...269

BTW: najskôr je potrebné vedieť, aká je tam zvukovka (aj integrovaná sa nejako nazýva) - potom sa už ľahšie hľadá na konkrétnu zvukovku presný ovládač.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Na tej stranke dell si vies dat aj svoj pocitac preskenovat a najde ti presne ovladace, ktore su k nemu, vypise ti ich a pripravi na stiahnutie.
1 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Ok stahuje sa mi to teraz a este mam nejaki problem ak sa mi spusti system vibihne mi take male okienko a nie modra obrazovka a dam kliknes a uz mas chcel som to zmenit na povodne dal som ovladaci panel potom uzivatelske ucty potom zmenit sposob prihlasovani a odhlasovani uzivatelu tam sa to robi ale neide mi to ak na to kliknem vipise mi Instalace klienskych sluzeb systemu NetWare zakazala rychle prepinani uzivatelu a uvodni obrazovku.Pokud chcete tito funkce obnovit odinstalujte klientske sluzby systemu NetWare.Poradte prosim ako to nainstalovat.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

neide mi ten zvuk mi sme kupili od ruki ten notebook ale neviem ci nie preto ze nam neide zvuk preto ze niekedy nam na obrazovke vibehne bublinka a v nej je napisane Pravdepodobne ste se stali obetov softwarove kriminality.Tato kopise systemu windows nesplnuje podminky overeni spravnosti.Neviem co to znamena ale dole to vzdi mame a ak si dam pozadie tak mi neide vobec iba ten napis tam je.Poradte prosim tie 2 otazky co som sa pytal toto na tymto pismom a aj o tom zvuku.Vdaka
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

sorry Petrobras
Ale ty pises ako keby si bol z inej planety.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Petrobras Pozri príspevok
neide mi ten zvuk mi sme kupili od ruki ten notebook ale neviem ci nie preto ze nam neide zvuk preto ze niekedy nam na obrazovke vibehne bublinka a v nej je napisane Pravdepodobne ste se stali obetov softwarove kriminality.Tato kopise systemu windows nesplnuje podminky overeni spravnosti.Neviem co to znamena ale dole to vzdi mame a ak si dam pozadie tak mi neide vobec iba ten napis tam je.Poradte prosim tie 2 otazky co som sa pytal toto na tymto pismom a aj o tom zvuku.Vdaka
No tak evidentne tam máš nelegálny windows a nie je vylúčené, že tie problémy so zvukom ti spôsobuje práve to.

Na to, aby si to vyriešil, musíš si zakúpiť legálnu verziu Windowsu (najlepšie krabicovú) a tú nainštalovať na tvoj NB. Inak budš mať stále problémy s tou "bublinou" a hláškou o nelegálnosti Windowsu.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nič nekupuj, skús si Linux.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Tak linux asi nie lebo je uplne ini ako win xp,ale dal som spravca zvuku tam som dal viskusat zariadenie z lava a z prava a sla zvucka z lava a z praca ale normal mi neide zvuk,a ten od ktoreho sme to kupili to nevie urobyt ale ak sme to kupili nemalis me to to nelegal win,ani zvuk nesiel.A win stoji vela okolo 100 az 200 €
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

toto oranzove ako zvuk dole ikona.A tam mi siel zvuk z lava a z prava ale inac zvuk niccc.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

To či je win legálny alebo nie nemá vplyv na problém zvuku.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Tak potom co je ten problem?Uz som skusil vsetky drivere a vsetko audio sound ale nic neide nefunguje dal som proste to oranzove dole kde by mal byt tvuk a take podrobnosti dal som viskusat zvuk zariadenie a slo mi s prava zvucka a potom ta ista z lava.A pritom ak idem do ovladacieho panela a tam dam zvuk vsetko je sive okrem harware nicim sa neda posuvat a hore je napisane zvukove zariadenie nefunguje.V tom hadware mam blutut stereo audio

bluetot hands-free audio.

bluetot hands-free audio

Videokodeky

zazizeni pro digitalizaci videa v rezimu Legeci

Zazizeni pro ovladani medii

Starsi zvukove ovladace

Zvukove kodeky

Realtek High Definition audio

Intel(R) Hight Definition audio HDMI

Huawei Mass storage usb device.

Poraddte mi prosim co mam s tychto veci zaskrtnut.A ak som dal dole totu oranzovu ikonu kde mi skusal zvuk kde mi siel z prava a z lava ta ikonka sa vola Realtek HD sound Effect Manager.Poradte prosim co z tych hornych veci zaskrtnut.Vdaka
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

no ako to mam naistalovat?HMMMMMM?Este vzdi mi neide zvuk HALOOO poradaci kde ste?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V tom Realtek Manageri sa tiež nastavuje synchronizácia jacku pre slúchadlá a tiež sa nastavuje výstup zvuku. Je možné, že to máš nastavené ako vstup mikrofónu a preto nič nepočuješ.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

mne ten realtek neide stiahol som nainstaloval restartoval pc a nijaka zmena
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať