Zavrieť

Porady

Mraznička - aká ?

Konštatujem , že mám doma zastaralú chladiacu bielu techniku. Rozmýšľam čo kúpiť. V kombinovanej chladničke sa mi zdá mraznička malá.
Asi sa rozhodnem pre zvlášť chladničku a zvlášť mrazničku. Váham , či kúpiť mrazničku truhlicovú a či skriňovú. Rád príjmem postrehy zo skúseností z praxe , ktorý typ má aké výhody. Monentálne mám truhlicovú mrazničku , asi 15 ročnú . Hodnotil by som to tak , že vidím výhodu, že pri otvorení sa chladný vzduch "nevyleje " von. Avšak , ak človek podtrebuje čosi zospodu , je to hrabanie a hľadanie. Čo kto na to ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja osobne som truhlicovú mrazničku musela predať a to z toho dôvodu, že som malá a keď som mala v nej niečo hľadať čo bolo na spodu, tak som ju musela vypratať. Následne som si kúpila chladničku s mrazničkou - 2 motorovú. Má 4 šuplíky a mám tam všetko prehľadne uložené. Toľko môj postreh.

    anonym222 je offline (nepripojený) anonym222

    anonym222
    Z pohľadu spotreby elektriny je najvýhodnejšia kombinovaná chladnička s malou mrazničkou. Ja som však potreboval väčšiu chladničku, tak som to riešil samostatne. Samostatná mraznička je však dnes už drahý špás. Moja stará ma stojí na elektrine asi 93 Euro ročne. Uvažujem teda či to nieje trochu drahá zelenina zo záhrady?

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    vďaka za názory. Každý má iné požiadavky. Tiež uvažujem, že tá petržlenová vnať sa tam dobre predraží. Ale i cesta di Billy nie je zadarmo. Uf , prečo musíme stále jesť :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.