Zavrieť

Porady

Zemplínska šírava-ako tam je?

Zdravim, boli ste niekto na Zemlinskej sirave v tomto case, alebo aj inokedy. Planujeme tam dovolenku od 21.8. a chcem sa navnadit, ci odradit... Sem so zazitkami...ako tam je, prostredie, voda, ako sa tam da travit cas....??? ake je tam pocasie...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marika je offline (nepripojený) Marika

    Marika
    Aktuálne počasie: prší. Včera bolo pekne, treba to brať tak, že ide víkend, tak aj počasie sa kazí.... V pondelok bude určite pekne.. Čo sa týka Zempl. Šír., ujde to, radím vynechať stredisko "Biela Hora- (prímestská)". A ako to vyzerá po povodniach nemám ani tušenia, odvtedy som tam nebola, vraj voda stúpla, ale dovtedy kým prídete na dovolenku bude určite všetko O.K. Zájdite aj do Michaloviec, centrum mesta je vynovené a podľa mňa vyzerá pekne. Príjemnú dovolenku!!
    Marika, dakujem za postreh, dufam, ze tam nebude vtedy prsat. Od nás je to hodny kus cest cca 400km a to ma fakt nastve,ked sa tam vytrepeme autom a bude zima a dazd.

    AdaG je offline (nepripojený) AdaG

    AdaG
    Ja som z Vranova n/T a keby Vás Šírava omrzela, v Domaši je čistučká voda a dá sa tam kúpať bez obáv. Na výber máte 4 strediská podľa toho, či chcete kľud na oddych - odporúčam Dobrú, alebo viac zábavy - stredisko Monika, Eva, chata Koliba.
    Je večer a po búrke sa ukázalo slniečko, takže víkend asi bude O.K. a budúci týždeň snáď rovnako!

    Zemplínska šírava-ako tam je?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.