Zavrieť

Porady

Nefunguju sluchadla

Kupila som si nove sluchadla no predtym som si preištalovala vistu na windows 7 no a nejdu mi... Kamarat mi odporučil si stiahnuť ovladače.. Spravila som to ale aj tak to nejde skušala som už asi všetko ale nič Pls poradte mi čo dalej mam robiť... Môže to byť chyba vo windowse???
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

A aké slúchadlá to máš? Typ a model?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Janka Majcherová Janka Majcherová
Microsoft Lifechat LX-2000
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Na sluchadla netreba ovladace, to na zvukovu kartu treba nainstalovat.
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
No ved to som aj robila minimalne 3x som preinštalovala ovladače
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zistiť, aká je ZK (názov a typ), ísť na stránku výrobcu ZK, stiahnuť ovládače pre túto ZK a OS (Win7) a nainštalovať.
Slúchadlá sú len výstupným zariadením, ktoré nepotrebujú ovládače, ony sa len "pichnú" do zdierky pre slúchadlá.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Štart-Ovládací panel-Zvuk a zvukové zariadenia, tam skontroluj nastavenia.
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
Tie nastavenia som kontrolovala a nič a čo sa tyka ovladačov mam Realtek HD Audio Manager
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nestalo sa mi, aby win7 nenašiel pri inštalácii ovládač na zvukovku.Napíš skú máš základnú dosku v PC a win7 či je 32 alebo 64 bit. .
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
Tak čo sa tyka win to viem to mam 32bit ale zakladnu dosku neviem kde to najdem napiš mi a pošlem ti ju
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Janka
okrem vyššie popisovanej nutnosti mať správne nainštalovanú zvukovú kartu - ako (kam) pripájaš tie slúchadlá?
Ak máš notebook, tak je to jasné, ale ak je to stolné PC, tak by si ich mala pripájať do konektoru na zadnej strane skrinky. Konektory pre slúchadlá a mikrofón na prednej strane skrinky nebývajú niekedy zapojené do matičnej dosky (takže by ti takto zapojené slúchadlá "nehrali") , ale každý kto sa v tom vyzná ti to na počkanie zapojí a nastaví, ak by si mala s tým problém.
Naposledy upravil Stevo5 : 01.11.10 at 11:03
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
Mam notebook...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak sem daj označenie značku a typ a verziu OS.Možno win7 home premium.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Na notebooky je treba inštalovať ovládače určené presne pre ten typ notebooku a nie univerzálne ako pre stolný PC.
Napíš sem presný typ ntb. a tvoj operačný systém, niekto ti sem dá link na stiahnutie ovládačov, alebo choď na stránku výrobcu notebooku a tam si vyber ovládače - podľa toho aký máš operačný systém.

Edit
Vlado prepáč za duplicitu, písali sme naraz.
Naposledy upravil Stevo5 : 01.11.10 at 12:15
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
Ja mam asus F5Gl ano ja som aj ztamadial stahovala ovladače ale nefunguje mi to aj tak
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Janka - ešte ten tvoj operačný systém (OS) napíš, ale presný názov a či je to 32 alebo 64 bitový OS. Pravdepodobne si nestiahla ovládače presnepre tvoj OS. Ak vylúčime hardvérovú chybu.

P.S. - a nemáš tvoj zvuk na notebooku len stlmený?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak klikneš napr. na nejakú MP3 ,mal by naskočiť player a malo by sa začať prehrávanie.Ak to tak je a nevyskočí žiadná hláška ,tak zvukovka je nainštalovaná v poriadku.
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
Mne v booku normal. hraje hudba ved počuvam stale na youtube a tak.. ale tie sluchadla mi nejdu
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

A skúsila si aj iné.Sú v poriadku tie slúchadla.
0 0
Janka Majcherová Janka Majcherová
jj a tiež neišli
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak môže byť chybný konektor na notebooku ,alebo nastavenie zvukovky.Nie je to chyba ovládača.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať