Zavrieť

Porady

Možem predavat značkove veci Armani a pod..

Zaujima ma nakup značkových veci
Nakupoval by som z nemeckeho outletoveho eshopu. Je tam velmi vela značiek .
Jedna sa mi ale o značky armani versace dolce gabbana lacoste a podobne .
Chcem vedieť že ak od nich kupim nejaky tovar naprklad tričko značky armani stači mi od nich faktura ktorú mi pošlu spolu s tovarom ?


taktiež ma zaujima dovoz značkových veci ktoré som spominal z Turecka ak od nich nakupim tovar pošlu mi ho aj s fakturou treba tam niečo ešte mat alebo urobit ak chcem dovažat z turecka ? jedna sa tiež o eshop v ktorom tieto veci predavaju
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    simeonpp Pozri príspevok
    TAK TOTO MI VELMI NEPOMOHLO ...
    potrebujem vediet čo všetko musim mat vybavene dokladovo že ak by prišla SOI tak by nebol problem ...ide o nakup tovaru z Turecka
    NEPOMOHLO ???
    veď si sa pýtal, čo treba vedieť pri predaji značkového tovaru... a v tých linkoch je veľa dobrých a užitočných rád,ako na to, čo potrebuješ pri predaji značiek a pod....

    simeonpp je offline (nepripojený) simeonpp

    simeonpp
    TAK TOTO MI VELMI NEPOMOHLO ...
    potrebujem vediet čo všetko musim mat vybavene dokladovo že ak by prišla SOI tak by nebol problem ...ide o nakup tovaru z Turecka

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tak čo je to vlastne za tovar?píšeš že z Nemecka a teraz z Turecka, čo sú to originály alebo "fejky"?

    simeonpp je offline (nepripojený) simeonpp

    simeonpp
    idem mi o to že dojde ku mne SOI a chce o odomna nadobudaciu listinu na jedno armani a tri versace trička

    mam na ne fakturu kupoval som ich z turecka z jedneho shopu no ja neviem či je to orginal alebo nie doteraz som sa tim nezaoberal myslel som že ked to predavaju v shope tak to bude ok ..neviem čo mam robiť či im stači dať tu fakturu alebo čo dalšia vec je že som ich objednával ako občan čiže mi prišli a a ni neboli zastavene na colnici

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    urcite su to falzifikaty, je ich plna europa, cele grecko je nimi zamorene. myslim, ze je to u nas zakazane. A to urcite na 100% nie su originaly, tie by si cez schop nekupil.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    to môžeš tak popredať svojim kamošom, ale určite nie v oficiálnej predajni.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    uz si tu mal nejaku temu niekto tu kupil za 5 korun tricko a chce original tak na teba poslal kontrolu, alebo si ho ty kupil za korun a predal si za 1000 ... to len ze kto chcel zarobit ci predajca alebo kupujuci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.