Zavrieť

Porady

Lenovo Veriface - odstavenie

Nenašiel som uspokojivú odpoveď (okrem odinštalovania) aplikácie Veriface na notebookoch Lenovo s Windows 7. Odinštaláciu mám ako poslednú alternatívu - CCleanerom mám odstavený program v ponuke Start, nepomáha - pri spustení otravuje neustále.

Okrem toho som nenašiel na modeli G560 možnosť automatického zapnutia Numlock-u - v BIOS-e takúto voľbu nevidím, v registroch je hodnota InitialKeyboar nastavená na 2 a predsa to nefunguje.

Riešil (a vyriešil) to niekto? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    rickman Pozri príspevok
    Čo takto vypnúť to v nastaveniach?
    dobrá rada ... by to bola, ovšem v nastaveniach takúto voľbu som neobjavil (vo verzii 3.6)

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ...v nastaveniach mám voľby: V recognition (rozpoznávanie) môžem iba odškrtnúť "preskočiť uvítaciu obrazovku a začať ihneď rozpoznávať", resp. "aktivovať funkciu Live Detection".
    V ostatných nastaveniach sa dá odstaviť iba "zápis do logovacieho súboru" - nič iné. toť vsio...

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Skús vypnúť v procesoch, len musiš vyhladať príslušný proces, ktorého názov by si mohol zistiť napr. v Ccleaneri.
    bez_názvu.jpg  

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    KoxXxo Pozri príspevok
    Skús vypnúť v procesoch, len musiš vyhladať príslušný proces, ktorého názov by si mohol zistiť napr. v Ccleaneri.
    Ďakujem - zaujala ma táto možnosť, vyskúšam (len už som vrátil notebook)

    Lenovo Veriface - odstavenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.