Zavrieť

Porady

Hľadám tovar...

(cent. 22. http://www.porada.sk/
Naposledy upravil toranor : 30.11.05 at 11:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    1. Internet - klik na www.zoznam.sk - menu Firmy - otvoriť Zoznam firiem a preštudovať !
    2. Internet - klik na www.google.sk - zadať do vyhľadávača žiadaný text (napr. veľkoobchod kozmetika) a preštudovať nájdené stránky !
    Takto to aj ja robím.

    Mirec82 je offline (nepripojený) Mirec82

    Mirec82
    Omyl, google aj zoznam sú krátky...

    Sadni do auta - v Poľských prístavoch bývajú burzy čínskeho tovaru. Podmienkou je odber celého lodného kontajnera - ide o mix tovaru ( napr. očné tiene, parfumy a pod. )

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Júj, veď nás už nezahlcujte týmito lacnými šmejdami, radšej nejakú kvalitu dovezte.

    toranor je offline (nepripojený) toranor

    toranor
    Tiež som si potichu myslel, že všetok takýto tovar sa dováža z Polska. A kde asi konkrétne sú takéto prístavy, alebo obchody? Na bežné nákupy sa chodí do Nowy Targ, ale sú kontakty na nejaké veľkosklady?

    peggy je offline (nepripojený) peggy

    peggy
    V Targu sú trhy vo štvrtok a v sobotu, v Jablonke v stredu. Dúfam, že sa na tom nič nezmenilo, ale minulý mesiac to bolo ešte tak.

    seda je offline (nepripojený) seda

    seda
    Dobrý deň, má niekto aktuálne skúsenosti s nákupmi v Novom Targu, budem mať v sobotu cestu do Poľska, oplatí sa tam zastaviť. Ďakujem

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    môžeme sa dohodnúť o vzájomnej spolupráci - ja môžem zohnať značkové veci za lacný peniaz (nie sériovo) a ty to predáš - novinky, outfit, kozmetika, second hand tovar - platne.... daj vedieť, či máš záujem.

    flower je offline (nepripojený) flower

    som 42 ročná babenka s mladým duchom, množstvom energie odhodlaná zmeniť doterajšie zamestnanie ...viac flower
    ahoj, prosím mohla by si bližšie upresniť tie ceny toho tovaru napr. ak by som mala záujem o značkové tepláky ,tričká , botasky, rôznych značiek alebo secondhand značkový dík za skorú odpved

    flower je offline (nepripojený) flower

    som 42 ročná babenka s mladým duchom, množstvom energie odhodlaná zmeniť doterajšie zamestnanie ...viac flower
    ahoj, myslela si to s tým tovarom vážne? Keď neodpovedáš.

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    flower Pozri príspevok
    ahoj, prosím mohla by si bližšie upresniť tie ceny toho tovaru napr. ak by som mala záujem o značkové tepláky ,tričká , botasky, rôznych značiek alebo secondhand značkový dík za skorú odpved
    K internetu som sadla az dnes. Napíš mi súkromnú správu a dohodneme sa viac na veľkostiach, či pôjde o ženské, detské alebo mužské oblečenie. Dodacie lehoty, množstvá. K dispozícii sú značky Nike, Adidas, Diadora, Umbro, Fila...a mnoho iných. Second hand - momentálne nemám toho veľa iba keramiku a miniatúrky pre zberateľov.
    Naposledy upravil Fabiana : 30.03.08 at 18:58 Dôvod: chýbajúce písmeno ufff

    Sammy Rothy je offline (nepripojený) Sammy Rothy

    športovy typ Sammy Rothy
    Fabiana Pozri príspevok
    K internetu som sadla az dnes. Napíš mi súkromnú správu a dohodneme sa viac na veľkostiach, či pôjde o ženské, detské alebo mužské oblečenie. Dodacie lehoty, množstvá. K dispozícii sú značky Nike, Adidas, Diadora, Umbro, Fila...a mnoho iných. Second hand - momentálne nemám toho veľa iba keramiku a miniatúrky pre zberateľov.
    Mal by som zaujem o odber znackoveho odevu,ak je to este aktualne.Poprosil by som niejaky kontakt.dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.