Zavrieť

Porady

Výroba cukroviniek a predaj na jarmokoch - Ahojte. Viete poradiť?

Ako živnostnik som sa začal zaoberat vyrobou cukroviniek, jedna sa o cukrovinky ako su na jarmokoch. Vedeli by ste mi poradit ako sa môžem nakontaktovať alebo ako si mam zaobstarať odberateľov napr. takych ktore na jarmoky chodia predavať? Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 17.11.10 at 10:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Vieš ako to robia predajcovia?..naložia tovar do auta a chodia ponúkať do potravín. Takto si získaš kontakty a velmi skoro zistíš kde a kolko predáš...

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    terezamaria, vieraaaa, Mária27, Lubaba, zdenka131, arizona, ondrejvla
    7

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    VladimirSula Pozri príspevok
    No mal som aj takych ktory mali zaujem ze vezmu budu predavat a nepredany tovar vratia ale tu sa jedna o cukrovinky ktore maju zaruku. A to este nehovorim ze by ma vyplatili az po predani tovaru.
    Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    ondrejvla, arizona, Danielle369, zdenka131, vieraaaa
    5

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nuž nie je jednoduché preraziť na trhu.
    Keby bol problém len v DPH, môžeš byť dobrovoľným platiteľom.
    Alebo získaj klientov nejakými osobitými prístupmi, cenou, balením, kvalitou, ochotou zobrať nepredaný tovar nazad atp.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    možno, aj tak, že navštíviš zopár takýchto jarmokov. Nie vždy tam nájdeš majitela stánku, ale kontakt na neho určite získaš.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Nebuď netrpezlivý. Je voľný deň, nepracuje sa.
    Určite niekto ti poradí. Ale 12 min je dosť krátka doba na urgovanie odpovede.

    A k otázke: Čo tak umiestniť svoju ponuku na internet napr.?
    Zatial ďakujem. Este neviem ako to tu presne funguje lebo este len dnes som sa tu registroval.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Jasné v pohode. prípadne skús pozrieť stránku www.dopyt123.sk

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Nebuď netrpezlivý. Je voľný deň, nepracuje sa.
    Určite niekto ti poradí. Ale 12 min je dosť krátka doba na urgovanie odpovede.

    A k otázke: Čo tak umiestniť svoju ponuku na internet napr.?
    On si asi myslel ze je to chat ze mu rychlo nabehne odpoved... Stava sa to u novych poradakov, neni pekne ho hned kvoli tomu odpisat.
    Ahojte chcem sa opytat ci neviete o niekom kto vlastni sukromne potraviny a mohol by mat zaujem o cukrovinky ako su tur.med,zele,kokosky..... Dakujem.
    presne takto som to uz skusal ale kedze som neplatca dph tak oslovujem tiez neplatcov. A vacsina tychto obchodov uz tieto cukrovinky odobera od niekoho ineho.
    No mal som aj takych ktory mali zaujem ze vezmu budu predavat a nepredany tovar vratia ale tu sa jedna o cukrovinky ktore maju zaruku. A to este nehovorim ze by ma vyplatili az po predani tovaru.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    terezamaria Pozri príspevok
    Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.
    Vyskúšal si nejaký veľkosklad potravín? V ktorom kraji pôsobíš?

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    terezamaria Pozri príspevok
    Internet Ti vyhodí, kde sa konajú vianočné trhy. Vyber si, čo je pre Teba najbližšie, choď si prenajať stôl, resp. stánok a postav sa a predávaj. Alebo si zober brigádnika na predaj cukroviniek a nech predáva. Je to tovar, ktorý sa potrebuje predať a nie stáť niekde v preplnených obchodoch.
    Už je asi neskoro na objednanie miesta, ale skús. Ponúknuť tovar predávajúcim sa dá. Máš pekné balenie? Osloví?
    Okrem obchodných reťazcov sú regále v potravinách s cukrovinkami zavalené poľským tovarom. Lacný tovar, nemyslím cenovo, ale predovšetkým hodnotovo. Lacné tuky, lekváre, polevy, už na prvý pohľad.
    (Všetko sa neskôr odrazí na zdraví.)
    Neďaleko nás je malý obchodík. Nie večierka. Všetko im nosia, len keď je akcia v Lidli, vidím majiteľa ako tam kupuje výrobky, ktoré ho vyjdú lacnejšie ako u svojho dodávateľa.
    (Pekár vystavoval faktúru raz mesačne.)
    Skús aj takéto malé obchodíky.

    Ešte môžeš napísať na obecné úrady v menších obciach, povedia ti aké obchody majú v obci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.