Zavrieť

Porady

vyhladať na internete

dobrý deň. chcem vas poprosiť či niekto nevie kontakt na výrobcu kojeneckého oblečenia značky gama. neviem sa dopátrať cez internet, skúšal som viac vyhladávačov a nič. ďakujem všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sprievodca5 je offline (nepripojený) sprievodca5

    sprievodca5
    ďakujem za snahu, ale stránku, ktorú ste mi zaslali je len internetový obchod a nie priamy výrobca. Ja hľadám priamy kontakt na výrobcu značky gama.

    sprievodca5 je offline (nepripojený) sprievodca5

    sprievodca5
    to teda nie je. je to firma vo venezuele. ale ja čo hladám toho výrobcu- tie výrobky sú na slovensku ale je ich aj veľa v čechách. možno, že je to česká firma, možnože má iné firemné meno. ale čo sa uvádza na výrobkoch tak tam je označené ako výrobca gama. tak už neviem. hľadám ďalej

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    sprievodca5 Pozri príspevok
    máme obchod s detským textilom a proste zháňame tohto dodavateľa, výrobcu.
    máš aspoň info, či ide o českého výrobcu ? Keď píšeš, že link, ktorý som ti dala, je distribútor.

    sprievodca5 je offline (nepripojený) sprievodca5

    sprievodca5
    aj na tejto stránke som hľadal- ale nič. táto značka gama je všade v českých e-shopoch. takže musia od niekoho to brať, musí existovať. môžem sa ich opýtať na tú adresu- ale takého informácie sa nedávajú. všetkým ďakujem

    sprievodca5 je offline (nepripojený) sprievodca5

    sprievodca5
    to fakt neviem, či je to český výrobca, ale ako som už písal, tak je toho plno na českých e-shopoch. a aj u nás v lipt. mikuláši som našiel tento tovar, ale ako som už spomínal- tieto info sa neprezrádza. no raz to určite zistím

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    to nebude urcite ceske ani slovenske, by musel byt dobre utajeny vyrobca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.