Zavrieť

Porady

Prenajom či ubytovanie?

Dobrý deň
Chcem sa poradiť čo je výhodnejsie a za každú odpoved vopred dakujem.Takže podnikám už nejaký ten rok ale v niečom inom takže neviem sa rozhodúť, ide o to ze asi pred dvoma rokmi som kúpil dom ako súkromná osoba, tento rok som začal prerábať podkrovie všetky bločky som si dával do učtovnictva nakolko v spodnej časti domu chcem otvorit prevadzku no to až ked našetrim nejaku korunu.Ale vrátme sa spat.Chcem poskytovať ubytovanie alebo teda prenájom ludom ktorý pracujú v blizkom závode a samozrejme chcu bývať čo najlacnejšie, viem že pokial to bude ubytovanie musim to mať riadne označené,hygiena,nejaka ta evidencia,poplatok obci atd..No viem že nebudu to ludia ktorý budu bývať jeden,dva dni prave naopak budú tam na dlkšie.Rozmyšlal som aj tak ze cele to podkrovie by som dal do prenájmu napr.ocovi a urobil aj nejakú najomnú zmluvu.A ešte sa chcem opytať ci plyn,elektrinu,vodu treba napísať na firmu lebo do teraz som ju mal ako sukromná osoba a samozrejme doteraz som tam nič nemal.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Prenajom či ubytovanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.