Zavrieť

Porady

Vypoved zmluvy o poskytovani reklamnej kampane- HELP! :(

Dobry den,
Potrebovala by som poradit ako postupovat, pretoze uz mam plne zuby ludi ktori len slubuju a ciny ziadne.
v auguste sme vypovedali zmluvu jednej reklamnej spolocnosti, ktora sa zmluvne zaviazala k poskytovani reklamnej kampane pre nas internetovy obchod.
Avsak zmluvu vo viacerych bodoch porusila, neplnila terminy aj po opakovanom napominani.

Asi mesiac trvalo kym sme sa dohodli na sume ktoru nam vratia. /aj ked v zmluve bolo jasne uvedene ze pri neplneni si zmluvnych podmienok nam vratia pomernu cast- reklama bola dohodnuta na rok/

Dna 20.9.2010 nam poslali dobropis s dobou splatnosti do 4.10.2010.
Do dnesneho dna nam vsak nevratili ani cent a jedna sa o dost vysoku sumu. /aspon pre nas/

Najnovsia ich vyhovorka je, ze nam musia poslat este jednu kopiu dobropisu, ktoru im musime podpisat az tak nam mozu vratit peniaze- je to niekde v zakone uvedene, ze sa takto posupuje pri dobropisovani?????

Prosim Vas poradte mi na co, alebo koho sa mam obratit, pretoze peniaze ktore nam maju vratit by sme chceli investovat do inej reklamy... to ze im mame podpisat ich dobropis je povinna nalezitost dobropisov ??? nezda sa mi to.. / inak posielaju ho uz 2 mesiace/
a mam ich uz PLNE ZUBY.

dakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Je to iba ich výhovorka, čo nemá zákonnú oporu. Avšak možnože v zmluve to tak máte uvedené.
    Neviem či v tomto prípade pomôže SOI napr.?

    nYcol je offline (nepripojený) nYcol

    nYcol
    Dobry den , nie v zmluve nie je ohladom dobropisu nic uvedene,
    Iba to ze v pripade nesplnenia si zmluvnych podmienok sa poskytovatel zavazuje vratit nam pomernu ciastku z vyplatenej odmeny.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    uz mam z tohto aj ja dost nervy, podpis zmluvu a viac sa nestaraju, a pritom ide o velke spolocnosti, v nedavnej minulosti najsled. TV na SK, a teraz robi problemy Bazar.sk resp. po starom hyperinzercia.sk, tam este doslo aj ku zmene majitela momentalne to ma Azet a bordel este vacsi ako bol, robia si co chcu ...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    este som nieco riesil cez jednu mensiu spolocnost a tolko vyhovoriek to som este nezazil... ja uz verim len google adwords viac menej

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    nYcol Pozri príspevok
    Tak ludia co robit? Spravim hocico len im chcem zneprijemnit zivot ako oni mne...!
    neviem ci sa da nieco, a ci to stoji za nervy, ja som si povedal ze ponaucenie do buducnosti, clovek sa uci najlepsie na svojich chybach, jedine co ma stve ze oni si vzdy uz nejaku obet najdu a klamat budu dalej.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Neviem sice ci je to dobry napad, ale daj si na stranku kategoriu DLZNICI a urob im reklamu. Rovnako "kvalitnu" ako urobili oni tebe.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Napíš na staznosti.sme.sk, rozpíš to a možno sa nájde aj niekto iný koho podviedli. spravíte hromadnú žalobu a je to. Poprípade ich názov uveď aj sem, možno niekoho nájdeš. Proti takýmto grázlom by sa malo postupovať ráznejšie, pretože si dovoluju vždy viac.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Dantess Pozri príspevok
    Napíš na staznosti.sme.sk
    ja som uz nad tymto aj premyslal ohladne tej spominanej hyperinzercie... ked ma este viac nastvu tak to aj spravim.

    Vypoved zmluvy o poskytovani reklamnej kampane- HELP! :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.