Zavrieť

Porady

ako uhradiť faktúru v Rakúsku, ak som Slovenka?

Ahojte, chcem sa spýtať a dúfam, že mi niekto poradí - idem si objednať oblečenie z Rakúska, ale doručujú iba na rakúšácke adresy. Tak som si zriadila virtuálny mailbox, kde mi to bude chodiť - nakoľko moju platobnú slovenskú kartu neakceptujú, jediná možnosť je pre mňa platiť faktúrou, ktorá bude priložená k tovaru.
Viete mi poradiť, kde túto faktúru zaplatím? prídem na poštu a poviem, že to chcem uhradiť? účet majú v ing diba, co je nieco ako mbank, takze vklad na ucet v tomto pripade nehrozi...

prosim, pomozte, niekto, ak viete.....)

DAKUjEM!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimica je offline (nepripojený) mimica

    mimica
    arizona Pozri príspevok
    na co duplujes svoju otazku? &staci sa spytat raz...
    http://www.porada.sk/1578363-post10.html
    sorac, ale tato stranka je pre mna jedna velka spanielska dedina..

    tikka je offline (nepripojený) tikka

    tikka
    ak ja na fakture uvedeny ucet - najlepsie medzinarodny (pripadne si ho vypytaj), tak nevidim problem, aby si to uhradila zo svojho uctu na ten ich - trebars i cez elektronicke bankovnictvo

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    mimica Pozri príspevok
    sorac, ale tato stranka je pre mna jedna velka spanielska dedina..
    Najjednoduchší spôsob je otvoriť si účet v banke a posielať im to cez IB. Podľa toho, čo píšeš, že na Pošte sa to platiť nedá predpokladám, že účet v banke nemáš, či?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Vypytaj s IBAN a mozes im to poslar prevodom zo Slovenskeho uctu. Resp. kazda poriadna banka ma IBAN kalkulacku na svojej stranke. Takze chod na stranku ich banky, najdi si IBAN kalkulacku, daj si vykalkulovat IBAN a peniaze im normalne posli prevodom z uctu zo slovenska..
    Inak, kolko si dala za adresu v MBE v Mistelbachu?

    ako uhradiť faktúru v Rakúsku, ak som Slovenka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.