Zavrieť

Porady

Softip

Prechádzame v účovníctve z DOSu na WIN a máme ponuku na program SOFTIP. Máte s ním niekto skúsennosti?
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Myslíš Hercules od Softipu?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Softip je vraj dobrý program, práve naša firma sa rozhodovala medzi KROS a SOFTIP, vyhral KROS. Majú www.kros.sk:)
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Softip je drahý a už som počula aj také, že žijú na mene Softip a nikam sa nepohýnajú :-)

ale ak sa rozhoduješ pre nový Soft, tak skús nejaké demoverzie, či ti budú vyhovovať zo stránky funkčnosti, praktickosti, jednoduchosti a iné.
Na túto tému ti každý odpovie podľa svojho softwaru, ale vyskúšať si ho musíš sama.

... a ešte, ja keď som sa rozhodovala medzi Softipom a inými, tak pre mňa bol Softip veľmi náročný z hľadiska financií :-)

Pekný deň
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ďakujem všetkým.Ja to mám trochu komplikované,pretože máme autobusovú dopravu a od strojčekov v autobusov mi všetko prechádza do účtovníctva. Ide o to , že software na dopravu máme od dodavateľa strojčekov.Títo spolupracujú so SOFTIP od ktorých nám nakonfigurujú účtovníctvo kompatibilné s dopravou. Môžem sa rozhodnúť aj tak, že účtovníctvo zostane pod DOSom, ale začnem nahadzovať ručne ako za Márie-Terézie.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Používame Softip niekoľko rokov, súhlasím, že je skutočne dosť nákladný, ale vyhovuje skôr väčšej firme (nad 100 zamestnancov).
0 0
ANYMex ANYMex

ANYMex je offline (nepripojený) ANYMex

Doporučujem skúsiť aj program WinDUO www.acory.sk - má celkom dobrý export-import údajov. Je tam dobrý pomer cena/kvalita. Navyše umožňuje nadefinovať zostavy od výmyslu sveta.
0 0
andrea.d andrea.d

andrea.d je offline (nepripojený) andrea.d

My uctujeme v Softipe (Hercules) uz 2 roky a sme spokojni. Celkom vcas reaguju na zmeny v legislative a taktiez DPH sa da dost sikovne vypocitat. Predtym sme fungovali pod DOSom (Softip).
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Nedá mi reagovať. Tiež som robila so Softipom DOS. Sklad majú veľmi dobrý a musím povedať, že jeden s najlepších s akými som vôbec robila. Účto sa mi až tak nepáčilo a mala som voči nemu aj dosť výhrad. A vlastne som volila zmenu programu. Ale mala som možnosť pozrieť nedávno si WIN a tam je to už lepšie. Ale prikláňam sa k názoru, že je to veľmi finančné náročný program, a ak nemáš možnosť pripojenia k internetu aktualizácie sú slabé. Ale ak možnosť internetu je, dajú sa stiahnuť.
0 0
jana jana

jana je offline (nepripojený) jana

My už máme Softip od 1995 prešli od DOS-u k Herkulesu. S programom sme
veľmi spokojný. Máme FIN, IMA, POKLADNA, BAN, DIM, UCTO okrem skladu. Nespokojný sme len s Bratislavou, ktorá nás ma na starosti.Predtým sme patrili pod Nitrou a to sa nedá porovnať.
0 0
jana jana

jana je offline (nepripojený) jana

My už máme Softip od 1995 prešli od DOS-u k Herkulesu. S programom sme
veľmi spokojní. Máme FIN, IMA, POKLADNA, BAN, DIM, UCTO okrem skladu. Nespokojní sme len s Bratislavou, ktorá nás ma na starosti.Predtým sme patrili pod Nitrou a to sa nedá porovnať.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
My máme Herkules PAM a UCTO už tretí rok a tiež sme veľmi spokojní, aj s Košickým a Prešovským Softipom!
0 0
dadida dadida

dadida je offline (nepripojený) dadida

Ahoj,
KROS som vyskúšala, ale rozhodla som sa pre SOFTIP, zdal sa mi zrozumiteľnejší a ľahší..ale všetko je vec názoru. Mala som ho lacnejšie ako KROS, lebo mám od nich JÚ.
0 0
Reny Reny

Reny je offline (nepripojený) Reny

Ahoj mi máme na mzdy Softip od roku 1998, najprv to bolo pod Dosom, teraz sme už 2 roky na Herkulese. Mám s nimi veľmi dobré skúsenosti, nemám s nimi žiaden problém. Hneď reagujú na legislatívne zmeny, ktoré majú dopad na mzdy. Z akýmkoľvek problémom vedia hneď poradiť, či už po telefóne alebo prídu osobne. Sme vo verejnej službe, máme stálych 18 zamestnancov a veľa dohodárov. Som veľmi spokojná a odporúčam.
0 0
Buková Buková

Buková je offline (nepripojený) Buková

rosemary
Prechádzame v účovníctve z DOSu na WIN a máme ponuku na program SOFTIP. Máte s ním niekto skúsennosti?
Ja pracujem v Softipe, podľa mňa je náročný na financie, ale je dobrý. A učila som sa sama, bez školenia.
Teraz som zmenila zamestnanie a znova vyhrala ponuka od Softipu. Ak bude treba poradiť, pomôžem, ak budem vedieť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Užívatelia SW od Softipu už možno vedia, že Softip sa stal partnerom SAP-u. Takže niektorých z Vás zrejme čaká šťastná budúcnosť s týmto milým nemeckým programom.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Je to myslené v tom dobrom slova zmysle, alebo ironicky. Pretože o SAP-e som nič nepočula.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Aj mne neda neodpovedat. Ako som uz to niekde spominal, poznam Softip od r.1990. Vzdy sa debata dostane na uroven, co je lepsie. Zvlast u uctovnych softverov, kde sa porovnava program za 3500,- s programom za 35000,-. Je jasne, ze cena odraza urcitu kvalitu. Nezabudajte aj na podporu, t.j. nove verzie, pripadne sluzby realizatorov. Mimochodom nove verzie cez internet nie je nic neobvykle. Opakujem (uz neviem kolky-krat), ze taky program mi vyhovuje, na kolko sa financne citim.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
TatianaM Pozri príspevok
Je to myslené v tom dobrom slova zmysle, alebo ironicky. Pretože o SAP-e som nič nepočula.
Skor si myslim, ze je to myslene ironicky (s dovolenim, ze odpovedam za niekoho ineho), lebo SAP je nieco sialene. Nehovorim to sice z vlastnej skusenosti, ale zo skusenosti ludi ci robili na Softipe a SAP-e. Okrem toho nevidim ziaden problem, kedze Softip urcite nesfuzuje so SAP-om a nastane koniec sveta...
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Ďakujem za odpoveď. Ja robím v Softipe od roku 1996 a som maximálne spokojná.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Tiež používame SOFTIP HERKULES, sme spokojní. Máme iba dobré skúsenosti, robíme v ňom účtovníctvo, sklad a ja osobne mzdy. Včas reagujú na legislatívu, pokiaľ sa vyskytne problém, vysvetlia na telefón.
Robím na ňom všetky výkazy pre sociálnu a zdravotné poisťovne, daňové výkazy. Taktiež vytláčam potvrdenie pre úrad práce, oznamovacie povinnosti pri zmenách do zdravotných poisťovní, atď. Pre mňa je veľkou pomocou, nahradil mi veľa dokladov, ktoré som niekedy pracne vypisovala. Doporučujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať