Zavrieť

Porady

PROBLEM PRI INSTALACII XP

Mam problemik pri instalacii win. XP vsetko pbezi v pohode len ked uz sa dostanem ku instalacii tak mi vyhodi tabulku v prilohe. Ked dam ano alebo nie stale mi vyhodi znova tu tabulku. Ked dam restartovat tak mi nabehuje dookola. Nedalo by sa nejak znova obnovit nova instalacia?
IMG_8942.JPG  
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
Pred inštaláciou si sformátoval systémový disk? Alebo ide iba o opravu/reinštal pôvodnej inštalácie XP?

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

tranzistor20
nabootuj do nudzoveho rezimu a odinstaluj NOD32...potom spusti znova opravu a uz by to malo prejst

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
Len neviem ako lebo ak dam novy restart PC a chcem sa dostat cez F8 do BOOT ak myslis to tak to nejde lebo mi znova naskoci instalacka.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Cez F8 sa na niektorých doskách dá dostať do ponuky BOOT-vyber z čoho má systém naštartovať ,ale ak to F8 stlačiš až po úvodnej obrazovke aj viackrát ,tak vybehne ponuka a jedna z ponúk je aj núdzovy režim,ak nie je windows veľmi poškodený.Ak starý windows aj nabehne ,tak to odinštaluj cez CCleaner.

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
a ak je poskodeny nevies nahodou ako by sa dalo dalej pokracovat? Ci sa da nejakym inym sposobom vymazat disk a znova skusit instalovat XP.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Nedávaj si inováciu pri inštalácii ,ale si vyber nová inštalácia a po výbere disku si daj disk sformátovať nie nechať oddiel bez zmien.Stačí rýchle na NTFS.

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
No tak uz som nato prisiel. Ale nemozem to vratit spat proste mi bezi oprava XP a ako ti vravim stale mato vracia dookola na instalaciu. Proste uz nemozem ani vymazat disk. PReto sa pytam ci nevies nahodou o niecom cim by som si to vymazal a znova naistaloval XP.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Vracia to preto stále na inštaláciu lebo po prvom reštarte musíš nastaviť botovanie z HDD nie CD Rom.Ak to nezmeníš ,tak sa stále botuje z CD a beži inštalácia dookola.

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
tak bootovanie mam nastavene na 1. Hard drive . 2. CD/DVD... a tak dalej a aj ked vypnem to CD/DVD stale mi spusti instalacku a pyta si CD od XP- Proste ono uz muselo vymazat strae XP z PC a teraz mala prebiehat instalacia no nemoze sa dokoncit pre tu tabulku. Tak si to myslim.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Ešte raz si vyber ako prvé botovanie z CD/DVD ,zapni inštaláciu odznova nie oprava windows a pri výbere kam daj sformátovať ten disk.

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
cize ak si dam F2 a v biose si dam BOOT device priority tak ako si to mam nastavit.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Najprv z CD/DVD a potom počas inštalácie ak sa PC prvykrát reštartuje zmeň na HDD ,ale CD nevyberaj.

kelso1111 je offline (nepripojený) kelso1111

kelso1111
Kamo no tak to vyzera ze som zahojeny. Vyslo to. hehe ide to od znova. super..... priatelka ma nezabije. Diki moc. Aka banalitka. No ale co uz mas v tom viac praxe.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.