Zavrieť

Porady

Dobry den ,chcem sa spytat čo je potrbne na prevadzku hracich automatov??

Dobry den ,chcem sa spytat čo je potrbne na prevadzku hracich automatov??
Či stači živnosť, alebo s.r.o povolenia .. atd
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bastajaja je offline (nepripojený) bastajaja

    bastajaja
    Ja mám autom.už 15 rokov. Potrebujete povolenie s Mest.úradu na prevádz. hr.automatov. Ja mám krčmu takže mám živnosť. Predpokladám, že tie autom. budete mať v prenájme, tak všetky veci okolo toho aj to povolenie na Mestskom alebo obec. úrade. Ak si z Banskob.kraja viem Ti odporučiť správnych chalanov čo sú majitelmi automatov

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    na prevadzku alebo podnajom?
    vacsina ludi si nekupuje vlastne automaty ale si ich len prenajima od ich vlastnika, na trhu je kopec firiem ktore toto poskytuju.
    ak ich chces prevadzkovat (vlastnit) potrebujes splnat viacere financne kriteria.
    v pripade ak ich chces mat v "podnajme", potrebujes priestor kde ich budes mat umiestnene /najomna zmluva ti to musi povolovat/
    a dohodnut sa na sposobe spoluprace s danym dodavatelom a staci ti zivnostenske opravnenie

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    Dobrý deň,

    ak chcete prevádzkovať vlastné výherné hracie automaty (t.j. Hracie automaty nebudú len umiestnené vo Vašich priestoroch s tým, že prevádzkovať ich bude niekto iný), musíte spĺňať podmienky ustanovené zákonom č. 171/2005 o hazardných hrách. Výherné hracie automaty môže prevádzkovať len osoba, ktorá získa licenciu vydanú ministerstvom financií. Licenciu môže získať len osoba, ktorá splní celý rad podmienok - napr. musí ísť od právnickú osobu so sídlom v SR, základné imanie min. 2 mil. starých Sk, cca 66400 eur, splatné pred podaním žiadosti o licenciu (je to § 20 zákona).

    Všetko dobré.
    rozmyslalalasom nad tym aky ma gemblovanie dopad na tvoju psychiku? vzdy kedpozrem na seba a spomeniem si na to ked som len sedela v kasine avsetky sloty prehravali velke mnozstva penazi, nemohla som prestatrozmyslat nad typ preco to ludia robia....??

    Dobry den ,chcem sa spytat čo je potrbne na prevadzku hracich automatov??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.