Zavrieť

Porady

problem pri spusteni skype

prosim poradte - v aplikaci skype doslo k problemu treba ji zavrit-vyskoci tato tabulka a dalej nic
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odinštalij a znova nainštaluj. Kontakty by mali zostať. Asi sa jedná o chybu "jadra" Skype (skype.exe)

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    odinstalovane a opat nainstalovane, otestujem, , prosim ta , da sa laicky vysvetlit ta chyba jadra, dakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na to prídeš len vtedy, ak ti pravidelne vyhadzuje "hlášku" - sám to nijako nezistíš. Asi sa tap v "jadre" pohádali jedničky a nuly . Tým, že to odinštaluješ, pošleš ich "hádať sa niekde inde (v tomto prípade nikde - zmiznú) a nahodíš tam všetko nové a nepoškodené.

    Aspoň dúfam, malo by to tak byť. Držím palce.

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Prepáčte, votriem sa do diskusie.
    U nás v práci máme dovolené používať skype. Avšak na mojom počítači ak spustím skype, tak mi vypadne internet. Zablokuje sa mi pripojenie na internet, musím volať informatikom, aby ma opäť pripojili, nakoľko internet potrebujem k práci. Už viac ako rok mám tento problém, takže skype radšej ani nespúšťam.
    Čo si o tom myslíte, čo to môže robiť?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Najskor by som polozil tu otazku informatikovy (je viac nez iste, ze je tam konflikt)

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    melbak Pozri príspevok
    odinstalovane a opat nainstalovane, otestujem, , prosim ta , da sa laicky vysvetlit ta chyba jadra, dakujem
    tak skusala som podla rady, odinstalovat a spat, no nepomohlo, dnes mi to pozeral skusenejsi chalan na pocitace, skusal vsetko mozne a stale chybova tabulka, ale ked ju dam na kraj obrazovky, tak aspon nepadne skype, takze asi takto, no ale aspon , ze ide, ale aj tak dakujem za akukolvek radu

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    PC3 Pozri príspevok
    mam ten isty problem.. !!a newiem si poradit od vcera
    tu sa tiež riešil ten istý problém
    http://www.porada.sk/t114750-p9-skype.html
    http://www.zive.cz/bleskovky/vcera-z...3/default.aspx

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.