Zavrieť

Porady

žehlička

Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    bubibu
    Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
    Mne už dávnejšie doniesol Ježiško Philips s podstavcom a s funkciou žehlenia bez šnúry. Som s ňou veľmi spokojná, len neviem, či niečo také teraz predávajú.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja som si minule kúpila Philips AzurPrecize 4310 , má zospodu takú zlatú plochu a som s ňou maximálne spokojná. Mám ju asi mesiac , ale nič sa mi neprichytilo , má takú užšiu špičku, takže sa s ňou dobre žehlí napr. okolo gombíkov. Veľmi dobre naparuje, takže myslím , že to bola dobrá kúpa.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Ja mam Braun saphir-jet - naparovacia, aj kropi, spodok je odolny proti poskrabaniu. Mam ju uz 6 - 7 rokov a som spokojna. :p

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Ja mám Tefal Aquaspeed 120 a je perfektná.Aj spodok je dobrý, odolný voči poškriabaniu.

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    bubibu
    Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
    ...nechcela si napísať... že by si chcela predať (?) žehličku...? ...všetky vlastnosti ktoré opisuješ predsa sedia na starenku...
    ...ja by som ju na Tvojom mieste ozaj nevymenila za žiadnu inú....

    YVETTE je offline (nepripojený) YVETTE

    YVETTE
    bubibu
    Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
    Žehlička je v podstate iba nástroj, ovládaný rukami....aj kvalitná, super moderná a úžasná žehlička v nesprávnych rukách dokáže narobiť viacej škody ako osohu. Ja osobne mám Philips Elance 3025 s plochou Careeza už niekoľko rokov, a som s ňou maximálne spokojná. A perfektne prežehlí aj detské tričká s aplikáciami. Odporúčam....do tých správnych rúk. Príjemné žehlenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.