Zavrieť

Porady

Chcem investora pre môj internetový portál. Ako sa to v praxi realizuje.

Internetový portál kde je sociálna sieť sú tam inzerované akcie a aj ich fotíme.

Potrebuje investora ktoý preinvestuje cca 100 - ..... tisíc eur.
Prenajme kancelárie zaplatí redaktorov.

Ja mám nápad ktorý funguje on má peniaze ktoré potrebujeme aby to bolo úspešnejšie. Aká je tu cca. pravdepodobnosť že by na to niekto pristúpil
+ kolko % by chcel.


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Ak to napíšeš takto, tak asi nikto.

    Investora bude zaujímať:
    1. biznis plán
    2. aká je momentálna situácia (zisky,....)
    3. Aká je návratnosť
    4. Koľko % môže na tom zarobiť.

    Čím viac info dáš tým rýchlejšie niekoho nájdeš.

    A tým, že je to sociálne sieť budeš musieť mať pádne argumenty aby niekto do toho išiel.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Pravdepodobnosť takmer nulová

    Iné by to bolo ak by ten projekt už akotak fungoval a len by potreboval fin. injekciu, ale nemyslím si, že tu u nás niekoho nájdeš...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    to su tu napady v poslednej dobe

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Patrik156 Pozri príspevok
    Internetový portál kde je sociálna sieť sú tam inzerované akcie a aj ich fotíme.

    Potrebuje investora ktoý preinvestuje cca 100 - ..... tisíc eur.
    Prenajme kancelárie zaplatí redaktorov.

    Ja mám nápad ktorý funguje on má peniaze ktoré potrebujeme aby to bolo úspešnejšie. Aká je tu cca. pravdepodobnosť že by na to niekto pristúpil
    + kolko % by chcel.


    Dakujem

    Nic v zlom ale najprv sa zobud s toho sna! 100 000 € na internetovy portal?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    MatoB Pozri príspevok
    Nic v zlom ale najprv sa zobud s toho sna! 100 000 € na internetovy portal?
    zda sa ti vela alebo málo?

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    padro Pozri príspevok
    to su tu napady v poslednej dobe
    To je tak, ked chce niekto nerobit a zarobit. To tie moderne "deti" dnes tak uvazuju, ze zacnu podnikat, pozicaju si od niekoho sto tisic € (bud nebankovka, investor alebo znamy co je podnikatel pri peniazoch) a budu do mesiaca milionari. Ale nad rizikom a nad tym, ze kopa ludi takto skoncili na ulici nerozmyslaju.

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Dáša_ Pozri príspevok
    zda sa ti vela alebo málo?
    3 miliony korun na internetovy portal???
    Mimo temy portal si mozes zalozit aj zadarmo. A pri dnesnej konkurencii ti urcite nepojde ani ten za tri miliony ani ten zadarmo, lebo SK portaly maju uz vsetko, urcite sa nikto nebude preorientovavat zo zoznamu alebo azetu alebo bxjvdfjbgj na nejaky novy.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    MatoB Pozri príspevok
    3 miliony korun na internetovy portal???
    Mimo temy portal si mozes zalozit aj zadarmo. A pri dnesnej konkurencii ti urcite nepojde ani ten za tri miliony ani ten zadarmo, lebo SK portaly maju uz vsetko, urcite sa nikto nebude preorientovavat zo zoznamu alebo azetu alebo bxjvdfjbgj na nejaky novy.

    sledujem úplne od začiatku vzniku tento portál www.fler.cz
    viem, ako sa začinalo, ako sa menili servre, ako sa vyvíjalo programové vybavenie, kolko ludí na tom pracuje, kolko sa vrazilo do reklamy. Teda, niektore veci skôr tuším
    A treba povedať, že na tom zarábajú. Výborne. Ale stálo to riadnu kôpku peňazí. Začiatky súniekedy v roku 2008. Je veľa podobných portálov, ale tak úspešné nie sú

    aj ked je pravda, ze pod portálom si každý asi predstavujeme niečo iné...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Dnes iba napad na ziskanie investora nestaci. Musis preukazat zivotaschopnost projektu ako aj to ze uz z niecim z takej oblasti mas relevantne skusenosti s uspesnymi vysledkami. Lebo ani sebelepsi napad ti nie je nic platny pred investorom aky si v zivote nic nedokazal a on nema istotu ze to dokazes cele vobec zvladnut.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    [URL="http://www.porada.sk/member.php?u=98288"
    blavaciko[/URL] ]
    na prvy pohlad vyzera fler.cz skor ako pekne urobeny e-shop
    tu sú napríklad predajcovia http://www.fler.cz/prodejci

    blogy http://www.fler.cz/fler-blog

    tovar http://www.fler.cz/zbozi - len počet strán s vloženým tovarom je úžasný

    kalendár udalostí http://www.fler.cz/event súvisiacich s flerom

    rôzne kluby .....

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Pokial si zatial ziaden uspesny portal nepriviedol k zivotu, tak ziadneho investora nepresvedcis, ze so svojim projektom nedopadnes takto

    caasey je offline (nepripojený) caasey

    caasey
    Patrik156 Pozri príspevok

    Potrebuje investora ktoý preinvestuje cca 100 - ..... tisíc eur.
    mam pocit, ze patrik nehovori o státisicoch eur..
    ja to chapem, ako rozpatie od 100 eur, po niekolko tisic eur..
    koniec hlasenia v madarskom jazyku

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Patrik156 - keď cheš okopírovať fler.cz (prípadne etsy.com), tak sa najprv pozri na slovenskú konkurenciu. Napríklad Sashe.sk ani zďaleka nepotrebovali tisíce EUR a už vôbec nie 100 000 EUR. A momentálne sú jednotka v sprostredkovaní hand-made výrobkov na Slovensku.

    Na takýto diletantský nápad ti žiadny investor nezareaguje.

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    Patrik156 Pozri príspevok
    Ja mám nápad ktorý funguje
    Keby si mal napad, tak s tym prides pred 10 rokmi. Teraz je to len naivny pokus spravit 150 kopiu niecoho co uz davno funguje a asi aj zaraba.

    Vymysli nieco co tu este nie je, nieco z coho kazdemu padne huba a investori ta sami budu hladat.

    lu.bla je offline (nepripojený) lu.bla

    lu.bla
    hm, zaujimave, ja otvaram prevadzku, nieco mi tam vybuchlo, potrebujem zohnat "len" 2000 e, ktore s urokom viem vratit do 6 mesiacov a mam s tym problem, niekoho zohnat, investora a podobne. a pritom priestory su, uz je to pred dokoncenim, da sa to vidiet, zmluvy mam porobene, klientela ja. neverim, ze niekto na nieco, co este ani neexistuje, nevie to pozriet, ohmatat a podobne, da len tak 100 tisic eur. to je pakaren.

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    misomiso Pozri príspevok
    Pokial si zatial ziaden uspesny portal nepriviedol k zivotu, tak ziadneho investora nepresvedcis, ze so svojim projektom nedopadnes takto

    prekvapujuco som to dopozeral/ dopocuval cele, ale usi ma budu este dlho boliet, btw dufam ze do môjho pohrebu tá kapela vymrie aby sa nahodou nestalo ze ich tam niekto z recesie zavola

    a trosku k veci - zdielam názor ostatných poradakov

    ivanval je offline (nepripojený) ivanval

    ivanval
    Ak tomu projektu naozaj veríš, zarob si na začiatky trebárs brigádou alebo normálnou prácou, rozbehni to aspoň zo začiatku sám, a ak to bude fungovať a bude tam veľký potenciál rastu a zárobkov, tak potom sa ozvi o investora...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.