Zavrieť

Porady

Zdroje podnikatelských nápadov

Dobrý deň,

Vedeli by ste mi poradiť nejaké weby s podnikateľskými nápadmi, okrem springwise.com a 3napadydenne.biz ...o ktorých viem..odkial cerpat inspiraciu?popripade aj iné zdroje ako internetové..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Skor tie ine - realny zivot. Pokial mas moznost cestovat tak to je najvacsi zdroj, pretoze v roznych krajinach veci funguju uplne odlisne. Mnohe napady sa potom daju preniest napr. sem na Slovensko, alebo aj naopak - ak by so mal odvahu podnikat v zahranici. V podstate vacsinou staci zobrat dobry napad a preniest. Samozrejme - treba mat cit pre tohy a kulturne odlisnosti, pretoze nie vsetko vsade moze fungovat. No vacsina veci funguje a rovnako sa moze stat, ze nejaky napad sa u nas uchyto este lepsie, ako v krajine svojho vzniku.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Staci chodit po ulici s otvorenymi ocami a pocuvat ludi v realnom zivote s ktorymi sa stretavas..

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Piťko-amater Pozri príspevok
    ...keď uvidíš niekoho sedieť v novom meďáku, alebo X-6 či Q-7 tak sa ho opytaj, čo máš robiť aby si si aj Ty kupil také auto...

    uvidiš čo ti povie...
    A čo by povedali ? Ja som videl asi 30r chlapíka v Porsche a mal som sto chutí sa ho opýtať, ale nemal som gule
    Inspirovat sa uspesnymi je velmi dobre. Pokial inspiracia neostane iba vo v cloveku ale premeni sa na ozajstne skutky, je to este lepsie.
    na facebook.com -> uvcgroup pravidelne rozoberame novinky, prilezitosti a napady z prostredia investovania. pridajte sa ak mate zaujem.

    Zdroje podnikatelských nápadov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.