Zavrieť

Porady

Č Vám chyba?

Čo ste minule chceli kúpiť, ale nenašli ste žiadneho predajcu? Akú službu ste nedávno potrebovali, no nenašli ste nikoho, kto by ju vo vašom okolí ponúkal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
... a mne chýbajú obyčajné chrumkavé "Dubčekove" rožky... síce som ich nikdy nejedla a viem o nich len z počutia, ale tak nejako čerstvo, chrumkavo a cenovo prijateľne si ich predstavujem...
...niečo podobné , ako v Hypernove majú ...tvar polmesiaca ...

1,30 Kčs ...

Fasa boli ...kua ...
1 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Piťko-amater Pozri príspevok
Je to o kulture naroda .

Na našom sidlisku su kontajnery na separovaný zber vzdialené od obyčajných kontajnerov na komunalny odpad asi 10 m.

A čo vidím, keď otvorím kontajner a chcem vysypať smeti ?

Papierové krabice od pizzy, PET-fľaše od malinovky, sklenené fľaše od alkoholu, skratka všetko TO, čo nemá čo robiť v smetnom kontajneri.

A čo z tým ?

NIČ .

Lebo ak by som stal pri kontajneri a chcel niekoho upozorniť na separovaný zber, tak na druhý deň mám poškriabané auto,.

Asi taka je kultura naroda.
my triedime odpad, ale raz neviem či v telke či niekto hovoril tak bolo ze oni to aj tak daju dokopy tak o čom to je???
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tinika Pozri príspevok
my triedime odpad, ale raz neviem či v telke či niekto hovoril tak bolo ze oni to aj tak daju dokopy tak o čom to je???
Tinika rob tak, akoby si to nikdy nepočula a správaj sa tak ako ti rozum káže
0 0
pohodax pohodax

pohodax je offline (nepripojený) pohodax

Dakujem Vam za odpovede


mimochodom ospravedlnujem sa za chyby
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

pohodax Pozri príspevok
Dakujem Vam za odpovede


mimochodom ospravedlnujem sa za chyby
Ano , je to chyba, ak zadavateľ nereaguje, len rozdáva body ako "nevhodný" a podobne. Takže už ma prešla chuť sem dávať príspevky, aj keď si opravil na ,všetky okrem jedneho som vymazala, ktorý si označil ako nevhodný a aj keď je mimotémový je pravdivý...škoda a tak sa mi tá téma na začiatku páčila...hmmm

máš odo mňa na rozlúčku prvý užitočný bod
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať