Zavrieť

Porady

Nastavenie wifi D-LINK DIR 600

Ahoj, kto mi poradí ako a kde nastaviť vo wifi D-LINK DIR 600" USER: a pasword: ".
Do wifi sa viem nalogovať cez 192.168.0.1, zadám prihlasovacie meno a heslo, som v nastaveniach wifi, pc mi najde wifi ale tu kde som (afganistan) je pripojenie na net cez prihlasovacie údaje teda USER požívateľ a hesla teda pasword .
Všetky nastavenia som prehľadal a neviem to nájsť, hovorím teda pc našiel wifi, spojil sa z ním ale nekomunikuje smerom na internet. Potrebujem niekde vo wifi nastaviť ako sa pripojiť na net tak ako sa pripájame napr. cez širokopásmové pripojenie kde zadávame user-a a pasword .Ďakujem vopred za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak potom ak sa dostanes do routera. tak v zalozke setup (to mas hned po zalogovani) daj internet connection setup wizard, preklikaj sa oknami az sa dostanes na vid obr. a potom zisti aky typ pripojenia pouziva provider PPPoE, PPTP, alebo L2TP a vyplnis udaje, ktore mas od providera
    dr600.jpg  

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Cez kábel priamo do PC ide internet ,tak potom ten router zapájaš ako medzičlánok kvôli wifi ,alebo z toho D-link ide internet priamo cez kábel iba cez wifi nie.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    alextv Pozri príspevok
    Ahoj, kto mi poradí ako a kde nastaviť vo wifi D-LINK DIR 600" USER: a pasword: ".
    Do wifi (routera) sa viem nalogovať cez 192.168.0.1, zadám prihlasovacie meno a heslo, som v nastaveniach wifi (routera), pc mi najde wifi (siet) ale tu kde som (afganistan) je pripojenie na net cez prihlasovacie údaje teda USER požívateľ a hesla teda pasword .
    Všetky nastavenia som prehľadal a neviem to nájsť, hovorím teda pc našiel wifi, spojil sa z ním ale nekomunikuje smerom na internet. Potrebujem niekde vo wifi nastaviť ako sa pripojiť na net tak ako sa pripájame napr. cez širokopásmové pripojenie kde zadávame user-a a pasword .Ďakujem vopred za rady.
    Z toho som pochopil, ze v meste kde je, sa nachadza nejaka metropolitna siet (cize doma mu to provider ukoncil kablom kde ma koncovku RJ45 (u nas mame vacsinou DSL a je ukoncena RJ11 (cize nam treba este modem a potom aj router))).
    Takze ak rovno pychne ten kabel do PC, tak mu NET ide (samozrejme v PC si internet nastavoval cez sprievodcu novym pripojenim vid odbr.) ale v routery to nevie najst. Tak mal by skusit by sa skusit pripojit ako som radil vyssie (mam taky pocit, ze pri takomto type pripojenia provider filtruje MAC, takze teoreticky mu to nemusi fungovat a mal by kontaktovat providera)
    pi.JPG  

    Nastavenie wifi D-LINK DIR 600

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.