Zavrieť

Porady

Predaj tovaru cez eshop na SVK do CR (ako fakturovat)

Zdravim,mam e-shop na svk,chcel by som predavat cez ten e-shop aj do ČR.Posielat tovar budem z ciech,mam aj ceske cislo uctu.Ako vystavovat faktury?takisto ako na svk?je tam nejaky rozdiel?
Naposledy upravil ca-cko : 14.12.10 at 23:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Enie84 je offline (nepripojený) Enie84

    Enie84
    Tato vec by aj mna zaujimala. Mam podobny problem, a neviem si poradit. Mam zriadenu zivnost na Slovensku, prevadzkujem internetovy obchod. Tovar predavam do zahranicia (Taliansko), ale kedze sa tu zdrzujem aj ja, tovar posielam koncovym zakaznikom z Talianska. Nakup uskutocnujem v Madarsku a na Slovensku. Tovar si posielam kurierom sem do Talianska. Potrebujem nejake specialne opravnenie na to, aby som zasielky mohla posielat odtialto koncovym zakaznikom? Overuje sa to nejakym sposobom, alebo mi staci ak mam uvedene sidlo cinnosti na Slovensku? Precitala som si toho vela ale uz mam poriadny zmatok v hlave...

    Predaj tovaru cez eshop na SVK do CR (ako fakturovat)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.