Zavrieť

Porady

Ako sa pripojím cez telefon na internet?

Pred pár dňami som zakúpil mobilný tel, Nokia N8 a mám nasledovný problém:
Nemôžem sa pripojiť na internet v domácej ani inej sieti. Internetové služby domácej siete sú poskytované poskytovateľom edoma (mikrovlnka), signál šírený routerom Po zadaní prístupu cez WLAN sa bezproblémovo pripojím na sieť, ale po zadaní WEB stránky sa stránka nezobrazí, ale zobrazí sa upozornenie " Nesprávny názov servera"
O aký server sa jedná, aký má názov, ako ho nastavím? Poprosím o manuál k nastaveniu tel. Nokia N8 pre príjem internetu cestou WLAN so všetkými potrebnými údajmi.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    marcoo13 Pozri príspevok
    Pred pár dňami som zakúpil mobilný tel, Nokia N8 a mám nasledovný problém:
    Nemôžem sa pripojiť na internet v domácej ani inej sieti. Internetové služby domácej siete sú poskytované poskytovateľom edoma (mikrovlnka), signál šírený routerom Po zadaní prístupu cez WLAN sa bezproblémovo pripojím na sieť, ale po zadaní WEB stránky sa stránka nezobrazí, ale zobrazí sa upozornenie " Nesprávny názov servera"
    O aký server sa jedná, aký má názov, ako ho nastavím? Poprosím o manuál k nastaveniu tel. Nokia N8 pre príjem internetu cestou WLAN so všetkými potrebnými údajmi.

    Ďakujem
    Ja nechápem ľudí, čo zadajú otázku bez toho, aby sa najprv pozreli na nete. To si tak lenivý, že si sa ani nepozrel, či sa niekde podobný problém neriešil?

    Napr. tu máš návod na nastavenie telefónu:

    http://www.techjunoon.com/how-to-con...n-in-nokia-n8/

    a tu diskusiu, kde na 4 stranách riešili ten istý problém, čo máš ty. Neviem, či to vyriešili, nechcelo sa mi to čítať celé a dať ti zlíznuť len smotanu. Hlavné, že chceš od nás kompletné riešenie a postup na odstránenie problému. Ak máš problém, tak sa trochu potráp a čítaj:

    http://discussions.europe.nokia.com/...or/td-p/772893

    Ako sa pripojím cez telefon na internet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.