Zavrieť

Porady

Ako sa dá znížiť daň podla § 13 dan zprijmu

Chcel by som sa opýtať ako sa dá znížiť danový základ v roku 2005 či ešte platí zákon č. 366/1999 alebo bola nejaká uprava.Zníženie dane by som chcel použiť na preinvestovanie v ďalšom zdaňovací období
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Zákon 366/1999 neplatí. Platí 595/2004. Par. 13 zákona o dani z príjmu hovorí o príjmoch oslobodených od dane. Naformuluj otázku ešte raz.

    hydrex je offline (nepripojený) hydrex

    hydrex
    ermon
    Zákon 366/1999 neplatí. Platí 595/2004. Par. 13 zákona o dani z príjmu hovorí o príjmoch oslobodených od dane. Naformuluj otázku ešte raz.
    V rokoch 2002 a 2003 bolo možné znížiť dan podľa §13 ods 3 zákona o daniach z príjmov.S tým že v nasledujucich zdan.obdobiach tieto sumy o ktore som znížil dan povedzme v rokoch 2005 a 2006 tuto čiastku treba vynaložit na obstaranie HIM povedzme v roku 2007.Preto sa chcem spýtat či je ešte tento zákon o znížení dane za týmto účelom ešte platný. Ďakujem

    Ako sa dá znížiť daň podla § 13 dan zprijmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.