Zavrieť

Porady

hudba v powerPointe 2010

Ahojte poraďáci!
Učím sa pracovať v PowerPointe 2010. Mám problém s vložením hudby. Hudbu vložím, načasujem, načasujem aj prechody snímkov- ale po spustení mi hudba ide, ale všetko stoji na prvej snímke- teda na tej, kde som vložila hudbu. Neviem si už rady. Prečítala som veľa manuálov, ale to som nenašla. Našla som len zvuky(na zvýraznenie prezentácie)
Dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zlatica.turisova Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci!
    Učím sa pracovať v PowerPointe 2010. Mám problém s vložením hudby. Hudbu vložím, načasujem, načasujem aj prechody snímkov- ale po spustení mi hudba ide, ale všetko stoji na prvej snímke- teda na tej, kde som vložila hudbu. Neviem si už rady. Prečítala som veľa manuálov, ale to som nenašla. Našla som len zvuky(na zvýraznenie prezentácie)
    Dakujem za pomoc
    Ty nemáš problém s vložením hudby, tú si vložila a aj ti funguje. Problém máš pravdepodobne s prechodom snímky. Treba načasovať, kedy má nastúpiť druhá snímka po prvej. Niečo si tam určite zle spravila.

    Na diaľku ti nevieme povedať, kde máš presne chybu, trebalo by tú prezentáciu vidieť. Ak chceš, pošli mi ju na chrobak7(zavinač)post.sk. Ale ulož to vo formáte max. PP2007, ja nemám verziu PP2010.
    Ahoj! ďakujem za radu- už sa mi niečo podarilo- nebol problém s prechodom snímok, ale v časovaní hudby.Vôbec som ju nenastavila, lebo som to nevedela nájsť. Ale som to už našla- hrá mi a aj snímky sa pohabuju. Ešte stále to robím a učím sa.
    Zatiaľ ti veľmi pekne ďakujem za pomoc.Srdečne zdravím- zlata

    hopo98 je offline (nepripojený) hopo98

    hopo98
    Ahojte, potreboval by som poradiť .. Robím prezentáciu v powerpointe 2010 a mám problém že keď už dokončím prezeranie a uložím ju zavriem ju a chcem si ju znova otvoriť tak musím znova nastavovať to aby sa mi huba pustila cez niekoľko snímkov... skúšal som to všeliako uložiť ale nejde mi to .. ak by sa niekto našiel kto pozná riešenie prosím napíšte to tu .. ta prezentácia je veľmi súrna vopred ďakujem

    hudba v powerPointe 2010

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.